ΕΠΣ Έβρου: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου για τη 2η αγωνιστική του Κυπέλλου

Το προσεχές Σαββατοκύριακο 14-15 Σεπτεμβρίου συνεχίζεται το κύπελλο στην ΕΠΣ Έβρου με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής.

Σ’ αυτην την αγωνιστική θα γίνει και ο αγώνας του 6ου ομίλου ανάμεσα στην ΑΕ Διδυμοτείχου με τη Δόξα Ελληνοχωρίου με τις δύο ομάδες να είναι ήδη περασμένες στον επόμενο γύρο.

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ακρίτας Νέας Βύσσας
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Άρδας Καστανέων
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού
ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9 Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φυλακίου: Ακρίτας Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης
ΡΕΠΟ: ΑΟ Νεοχωρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Ελληνοχωρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Δημήτρης Μπακιρτζής: Έβρος Σουφλίου – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Δαδιάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: ΑΕ Νέας Χηλής

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Καππαδοκών
ΡΕΠΟ: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – ΑΣ Πέπλου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Μοναστηρακίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Αρίστεινου
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Έβρου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού
ΡΕΠΟ: ΑΟ Δορίσκου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Ένωση Αλεξανδρούπολης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’)