ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών σε Α’ και Β’ κατηγορία

 

Η επιτροπή διαιτησίας της ένωσης γνωστοποίησε τους διαιτητές της 3η αγωνιστικής που αυτό το Σαββατοκύριακο θα σφυρίξουν στα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου αλλά και το Βόρειο και ο Νότιο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3η αγωνιστική A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Ώρα 16:00, LIVE THRAKISPORTS)

Σάββατο 20/10, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΟ Νεοχωρίου (Σιμίδης, Τσίκας, Σταφυλάς)
Σάββατο 20/10, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Άρδας Καστανεών (Σιβούδης, Ναζιρόπουλος, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 21/10, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Διδμοτείχου (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Κωνσταντάκης)
Κυριακή 21/10, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – ΑΟ Ποντιακός (Παπάς, Καραΐσκος, Κίτσος)
Κυριακή 21/10, Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: ΑΕΚ Έβρου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Σουβαράς, Ουζουνίδης, Σταφυλάς)
Ρεπό: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης (Σκίνδρης, Δαλής, Χρηστίδου)
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Καλαϊτζίδης, Μ. Σκίνδρη, Τσομπανίδης)
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας (Σιβούδης, Θεοδωρακέλης, Αρκομάνης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης (Καλαϊτζίδης, Κονταράς, Κορνισώρλης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Σιβούδης, Τσομπανίδης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου (Κονταράς, Κορνισώρλης, Χατζόπουλος)
Ρεπό: Ασπίδα Θουρίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης – Πυρσός Σιδηρού (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Τρύπης)
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Καππαδοκών (Σουβαράς, Τουντζιαράκης, Βακαλίδης)
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μαΐστρου (Ουζουνίδης, Οικονόμου, Σουλιώτης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΕ Νέας Χηλής (Σκίνδρης, Βοσνάκος, Χρηστίδου)
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Εθνικός Κ20 (Τερζόπουλος, Χ. Στρατούδης, Κίτσος)
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουτρούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Πέπλου (Β. Στρατούδης, Κωστακιώτης, Τουντζιαράκης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Σαμουρκασίδης, Χ. Στρατούδης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Αρίστεινου (Σιβούδης, Τρύπης, Ναζιρόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here