ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Έγιναν γνωστοί το βράδυ της Πέμπτης οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Έβρου για το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ορέστης Ορεστιάδας (Σουβαράς, Κτιστόπουλος, Γεωργακούδης)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΕ Νίψας (Παπάς, Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης  (Σιμίδης, Στρατούδης Χ, Κωνσταντάκης)
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού  (Στρατούδης Β, Παλαιοπάνης, Κονταράς)
Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Θράκη Φερών  (Σιβούδης, Κίτσος Κ, Σαβούδης)

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ρίζια (Σιβουδης, Ουζουνίδης, Τουντζιαράκης)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Νεοχώρι (Σκίνδρης, Θεοδωρακέλης, Τσομπανίδης)
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Χειμωνιου: Δόξα Ορεστιάδας – Ηρακλής Σαγήνης  (Κεσούδης, Χατζόπουλος, Ζανιάς)
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακτίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης  (Σκινδρης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Θύελλα Κυπρίνου  (Σκινδρης Δαλαμπουρας, κεσούδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρούς – Δόξα Ελληνοχωρίου  (Κονταράς, Βακαλίδης, Τρυπης)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Ασπίδα Θουρίου  (Δαλαμπουρας, Παλαιοπανης, Σκινδρη Μ.)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ιαακίου: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Ορφέας Σοφικού  (Παπας, Σταφυλάς, Γεωργακούδης)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Πέπλος  (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Κωνογλου)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Πραγγιου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Ακρίτας Δαδιάς  (Σαββούδης, Χατζόπουλος, Ζανιάς)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: Αρίστεινο – ΑΕΚ Έβρου  (Καραϊσκος, Σουβαράς, Στρατούδης Β.)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαϊστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’  (Σαμουρκασίδης, τερζόπουλος, Κωνσταντινίδης)
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ν. Χηλή  (Σημίδης, Κωστακιώτης, Στρατούδης Χ.)
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμαρη: ΑΟ Θράκης – ΑΟ Μάκρης  (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Τρύπης)
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Αγναντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Δορίσκος (Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης, Ναζιρόπουλος)
Ασπίδα Βρυσούλας – Μοναστηράκι 3-0 α.α.
Ρεπό: Καππαδοκία

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here