ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Δημοσιοποιήθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι ορισμοί διαιτητών για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου. Ως γνωστόν σε αυτό έχουμε την 11η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Ανδρών.

Πέρα όμως από το μεγάλο πρωτάθλημα, στο πρόγραμμα υπάρχουν και αναμετρήσεις για τους παίδες, τις κορασίδες και τις νεανίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Ηρακλής Καβάλας (Κανελλόπουλος, Μπιλμπιλής)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Αγία Βαρβάρα (Ντούρας, Μπαβέλλας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12)

Ώρα 14:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Λεύκιππος Ξάνθης (Ρούντσιος, Πανιτσούδης)

Ώρα 15:00, ΔΑΚ Κομοτηνή: Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Μπαβέλας, Γκουλιώνης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Αρίων Ξάνθης (Χατζόπουλος, Μιχέλης Θ.)

Ώρα 18:00, Κ.Γ. Φερρών: Θύελλα Φερρών – ΑΟ Καβάλα (Σακελλαρίδης, Χρηστίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. «Α. Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης (Κολοκυθάς, Καλαϊτζής)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας (Ευσταθιάδης, Παπαθεολόγου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ. Χρυσούπολης: ΑΟ Χρυσούπολης – ΑΕ Κομοτηνής (Παρασίδης, Τριανταφύλλου)

Ώρα 19:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης (Κατρακάρης, Παζάρκας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12)

Ώρα 19:00, Κ.Γ. «Φ. Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης (Καλαϊτζής, Γκουλιώνης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12)

Ώρα 14:00, Κ.Γ. Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Γιαννούλης Σ., Χατζόπουλος)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Αίαντας Κομοτηνής (Ρούντσιος, Χρηστίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12)

Ώρα 15:00, Κ.Γ «Κραχτίδη»: Τιτάνες Δράμας – Πάνθηρες Καβάλας (Καλφόπουλος, Λαζαρίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12)

Ώρα 16:00, ΔΑΚ Καβάλας: Πάνθηρες Καβάλας – ΕΚ Καβάλας (Κανελλόπουλος, Τζάθα)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΔΕΥΤΕΡΑ 18/12)

Ώρα 20:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίαντας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ντούρας, Γκουλιώνης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here