ΕΠΣ Θράκης: Οι ορισμοί διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Συνεχίζονται κανονικά το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Θράκης, αφού είναι προγραμματισμένοι οι αγώνες για την 6η αγωνιστική στην Α’, αλλά και της 7η στην Β’ Κατηγορία με την Ένωση να ορίζει και τους διαιτητές των συναντήσεων.

Χωρίς τα μεγάλα παιχνίδια ντέρμπι στην Α’ Κατηγορία με ξεκάθαρα φαβορί με εξαίρεση το παιχνίδι των νεοφώτιστων της Μεσσούνης με τον ΠΑΟΚ Κομοτηνής όπου διαιτητής θα είναι ο Τζιώτζιος.

Από την άλλη στην Β’ Κατηγορία η πρωτοπόρος Βιστωνίδα Κοπτερού  έχει το προγραμματισμένο ρεπό της, με τον Πανθρακικό εαν επικρατήσει στο Φανάρι σε παιχνίδι που θα διευθύνει ο Παπαγεωργίου  μα περνά στην κορυφή. Στο παιχνίδι της ΠΑΕ Ποντίων με τον “αδερφό” Πόντο Κομοτηνής διαιτητής ορίστηκε ο Κουμπαράκης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 11/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Ορφέας Στρύμης (Χαμαλίδης, Δανδανίδης, Κοτσαρίδης)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Γρατινής (Γκράνας, Μπαλάφας, Μαντζαβέλας)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Ξυλαγανής (Παπαγεωργίου, Δημητριάδης, Γαρδικιώτης)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Σώστη (Κουμπαράκης, Χούσκογλου, Καρακασίδης)

Γήπεδο Σαπών: Ελπίδα Σαπών – Κομψάτος Πολυάνθου (Χαριτσης, Γκιόσης, Λαπατας)

Γήπεδο Μεσσούνης: ΑΟ Μεσσούνης – ΠΑΟΚ Κομοτηνής (Τζιώτζιος, Μωραίτης, Τσιλφίδου)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 12/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Κάλχα: ΠΑΕ Ποντίων – Πόντος Κομοτηνής (Κουμπαράκης, Mαντζαβέλας, Σιουμπαρας)

Γήπεδο Αλσους: ΑΟ Φιλία – Ελπίδες Κομοτηνής (Μωραίτης, Κίνας, Κατσιγιάννης)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Ατσάλι Αρχοντικών (Χούσκογλου, Γαρδικιώτης, Πανταζής)

Γήπεδο Σαπών: Ηρακλής Σαπών – Δόξα Υφαντών (Χαμαλίδης, Μπαλάφας, Παναγιωτίδης)

Γήπεδο Αγιοχωρίου: ΑΣ Αγιοχωρίου – ΑΕ Κομοτηνής (Λαπατας, Δημητριάδης, Δοδογλου)

Γήπεδο Φαναρίου: ΑΟ Φαναρίου – Πανθρακικός (Παπαγεωργίου, Τζιώτζιος, Κελεσίδης)

Γήπεδο Μύστακα: ΑΟ Μύστακας – Ένωση Ασωμάτων (Χαρίτσης, Κοτσαρίδης, Γεωργιάδης)

Ρεπό: Βιστωνίδα Κοπτερού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here