ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρα των πρωταθλημάτων

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές που ορίστηκαν να διαιτητεύσουν στους αγώνες της πρεμιέρας των πρωταθλημάτων της Ένωσης που θα γίνουν αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών της πρεμιέρας:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 08/10, Ωρα 16:00)

Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – ΠΑΕ Νίψας (Σουβαράς, Βασιλόπουλος, Σαβούδης)
Ποντιακός – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Σιβούδης, Καραΐσκος, Στρατούδης Χ.)
Έβρος Σουφλίου – Νίκη Απαλού (Σημίδης, Τουντζιαράκης, Κώνογλου)
Εθνικός Αλεξ/πολης – Άρδας Καστανεών (Στρατούδης Β., Παλαιοπάνης, Κωνσταντάκης)
Ιπποκράτης Αλεξ/πολης – Θράκη Φερών (Κεσούδης, Σταφυλάς, Ναζιρόπουλος)
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιάδας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 07/10, 16:00

ΑΕ Ν. Χηλής – ΑΟ Μοναστηρακίου (Σαμουρκασίδης, Βασιλόπουλος, Τουντζιαράκης)
ΑΟ Θράκης – ΑΟ Δορίσκου (Ουζουνίδης, Σιβούδης, Στρατούδης Β.)
Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μάκρης (Σημίδης, Καραΐσκος, Παλαιοπάνης)
ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μαΐστρου (Κωνσταντάκης, Ναζιρόπουλος, Κώνογλου)

Κυριακή 08/10, 11:00
Φουρτούνα Αλεξ/πολης – Εθνικός Αλεξ/πολης Β’ (Σταφυλάς, Στρατούδης Χ., Τρύπης)

Κυριακή 08/10, 16:00
Ασπίδα Βρυσούλας – ΑΕΚ Έβρου (Ουζουνίδης, Ιωαννίδης, Παναταζόπουλος)

Ρεπό: ΑΟ Αρίστεινου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 07/10, 16:00
Ασπίδα Θουρίου – ΑΣ Πέπλου (Καλαϊτζίδης, Τσίκας, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 08/10, 11:00
Δόξα Δόξας – ΟΦΙ Ισαακίου (Δαλαμπούρας, Δαλής, Τσομπανίδης)
Δόξα Ελληνοχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Κεσούδης, Σαβούδης, Σκίνδρη Μ.)

Κυριακή 08/10, 16:00
Ακρίτας Δαδιάς – Ορφέας Σοφικού (Κτιστόπουλος, Γιαννόπουλος, Κωστακιώτης)
Πυρσός Σιδηρού – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Κοντάρας, Κελεσίδης, Τρύπης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 07/10, 16:00
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Ζάνιας)
ΠΑΕ Ριζίων – ΓΣ Οινόης (Κεσούδης, Χατζόπουλος, Δαλής)
Ορφέας Δικαίων – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Δαλαμπούρας, Χάιδος, Σκίνδρη Μ.)

Κυριακή 08/10, 11:00
Ηρακλής Σαγήνης – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Χατζόπουλος)

Κυριακή 08/10, 16:00
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Ορεστιάδας (Σκίνδρης, Τσίκας, Καλαϊτζίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here