ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Ξάνθης που αξίζει να σημειωθεί ότι λόγω της αργίας της 25ης Μαρτίου θα γίνουν μόνο την Κυριακή. Aναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΙ ΟΦ (3η αγωνιστική, Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εχίνος Σπορ (Ελευθεράκης, Απ. Χρυσέλης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου (Τσοπουλίδης, Μπαχαρίδης, Ζαφειρίου)

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (3η αγωνιστική, Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – ΑΕ Ξάνθης (Κωνσταντινίδης, Κηλικιώτης, Γκώγος)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδα – Νέστος Κύρνου (Γκαϊτατζής, Κούλα Χασάν, Γ. Χρυσέλης)

Ρεπό: Αστέρας Μαγικού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΙ ΟΦ  (4η αγωνιστική, Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Άτλαντας Σελίνου (Ουζουνίδης, Γ. Πασχαλίδης, Σουρουτζίδης)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας (Κιοτζένης, Γκοντόλιας, Καλοπήτας)

Ρεπό: Π. Μελάς Κουτσού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (4η αγωνιστική, Κυριακή 26/3, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – ΠΑΣ Φιλίων (Κοτινούδης, Εμίν Κεχαγιά, Τσεκμές)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Μέλισσα (Αγγελακόπουλος, Καραλευθέρης, Τζιβαρτζίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγωνιστική, Κυριακή 26/3, Ώρα 11:00),

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Σμίνθη (Χρυσέλης Γ., Κηλικιώτης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Καρπουζέλης, Καραλευθέρης, Γκέκας)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Σουρουτζίδης, Μπαχαρίδης, Σιάκκας)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κυριακή 26/3, Ώρα 13:00),

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΕΚ Κυψέλης (Καλοπήτας, Απ. Χρυσέλης, Μπένος)

Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – Απόλλων Διομήδειας (Γκαϊτατζής, Εμίν Κεχαγιά, Ιωαννίδης)

Ρεπό: Ρεμβιακός

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Материалы по теме:

LIVE από τα Πηγάδια: Skoda Ξάνθη – Νίκη Βόλου 2-0(Τελικό)
 Μεταδείδει από το Skoda Xanthi Arena ο Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την αναμέτρηση ανάμεσα στην Skoda Ξάνθη και τη ...
Γ’ Εθνική: Η αποστολής της Δόξας Προσκυνητών για τον εκτός έδρας σημαντικό αγώνα με την ΑΕ Ποντίων
  Με 19 παίκτες αποτελείται η αποστολή της Δόξας Προσκυνητών για τον εκτός έδρας σημαντικό παιχνίδι με την ΑΕ Ποντίων, το οποίο θα διεξαχθεί στο ...
LIVE STREAMING για την Γ’ Εθνική: Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Παρακολουθήστε ζωντανά από το γήπεδο του ΑΟΞ στην Ξάνθη την live streaming μετάδοση του LegaTV από το παιχνίδι του Άρη Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς για ...
Ο Γιάννης Γωνιάδης μιλάει για τον Εθνικό, τον κόσμο της Αλεξανδρούπολης και τον… Πανθρακικό
Αισιόδοξος ότι ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης θα καταφέρει να παραμείνει στην Γ' Εθνική, ξεκινώντας την αντεπίθεσή του από το κυριακάτικο παιχνίδι με την Κρύα Βρύση, ...
Super League 2: Στο +6 από ΑΟΞ ο Λεβαδειακός με πέναλτι στο 90′, στο +11 ο Ιωνικός με 4άρα επί της Δόξας Δράμας
Ο Ιωνικός και ο Λεβαδειακός συνέχισαν με νίκες και αύξησαν την πίεση στον ΑΟ Ξάνθη που υποδέχεται την Κυριακή τον Διαγόρα Ρόδου, αφού οι ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here