ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Οι ορισμοί αφορούν τη 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, της πρώτης αγωνιστικής της τελικής φάσης του πρωταθλήματος γυναικών, τους τρίτους αγώνες της δεύτερης φάσης του εφηβικού πρωταθλήματος, τους δεύτερους αγώνες της δεύτερης φάσης του παιδικού πρωταθλήματος, καθώς και τους πρώτους αγώνες της δεύτερης φάσης του πρωταθλήματος κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης (με κόκκινα γράμματα είναι οι αλλαγές που έγιναν κατά τη διάρκεια των ορισμών και δεν ήταν γνωστές στο ThrakiSportS όταν δημοσίευε τα προγράμματα των πρωταθλημάτων την Πέμπτη):

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 11 Μαρτίου

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 16:00  Έβρος Σουφλίου – Πάνθηρες Καβάλας (Παπαγερίδης-Αγγελίδης)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 19:00  Αίας Κομοτηνής – Σπάρτακος Διδ/χου (Ρουκάς-Παπαθεολόγου)

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 19:00  Φιλία Ορεστιάδας – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Παπαγερίδης-Γιαννουλής Στ.)

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα 16:00  Λεύκιππος Ξάνθης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Ρουκάς-Παπαθεολόγου)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 20:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Αρίων Ξάνθης (Ντούρας-Τσακιράκη)

Κυριακή 12 Μαρτίου

Κ.Γ. Καλαμίτσας  Ώρα 15:00  Ηρακλής Καβάλας – Θύελλα Φερών (Κατρακάρης-Τσακιράκη)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η Αγωνιστική)

Σάββατο 11 Μαρτίου

ΔΑΚ Σερρών  Ώρα 15:00  Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξ/πολης (Δημάδης-Γιαννούλης Αν.)

Κυριακή 12 Μαρτίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 13:00  Πάνθηρες Καβάλας – Αίας Κομοτηνής (Κατρακάρης-Λαζαρίδης)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 15:00  Αστέρας Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ανεστάκης-Λαζαρίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ (3ος Αγώνας)

Σάββατο 11 Μαρτίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 14:00  Ελευθερούπολη – Πανσερραϊκός (Μυσιρλής-Λάλλα)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης (Ντούρας-Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ (2ος Αγώνας)

Κυριακή 12 Μαρτίου

Κ.Γ. Νιγρίτας  Ώρα 20:00  Βισάλτης Νιγρίτας – Αστέρας Καβάλας (Νέδογλου Αρ.-Οικονόμου)

ΔΓΑ Δράμας  Ώρα 17:30  Τιτάνες Δράμας – Ίκαροι Σερρών (Μυσιρλής-Καλφόπουλος)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 11:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Ασπίδα Ξάνθης (Παπαγερίδης-Γιαννουλής Στ.)

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 16:00  Αρίων Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής (Ορφανίδης-Αθανασιάδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ (1ος Αγώνας)

Σάββατο 11 Μαρτίου

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 13:00  Τιτάνες Δράμας – Αστέρας Καβάλας (Κανελόπουλος-Παναγιωτίδης)

Τετάρτη 15 Μαρτίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 18:30  ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΟ Σερρών (Ντούρας-Τσακιράκη)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here