Ρεκόρ συμμετοχών με τρια μετάλλια για την Θράκη στους Χειμερινούς Αγώνες Κολύμβησης Κατηγοριών Β. Ελλάδος στη Καβάλα

 

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι Κολυμβητικοί Χειμερινοί Αγώνες Βορείου Ελλάδος κατηγοριών 13-18 που έλαβαν χώρα στη Καβάλα από τις 17 έως τις 19 Φεβρουαρίου.

Από τις ομάδες της Θράκης αγωνίστηκαν 36 παιδιά ξεχώρισε ο ΟΦΘ Αλεξανδρούπολης που πήρε τρια μετάλλια με τους  Κωνσταντίνα Πανταζίδου (ασημένιο) στα 50μ. παγκορασίδων, Φίλιππο Παρλίδη (χάλκινο) στα 50μ .πρόσθιο παμπάιδων και την Αποστολία Τρυπάκη (χάλκινο) στα 50μ πεταλούδα παγκορασίδων.

Οι αγώνες κολύμβησης αποτέλεσαν μια συνδιοργάνωση της Κολυμβητική Ομοσπονδία Ελλάδος, της Περιφερειακή Επιτροπής Κολύμβησης Αν. Μακεδονίας & Θράκης, του Δήμο Καβάλας και τη Δημωφέλειας και πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Κολυμβητήριο της Καβάλας. Στους αγώνες έλαβαν μέρος περίπου 800 αθλητές από 54 συλλόγους από τη Κομοτηνή, την Αλεξανδρούπολη, την Ορεστιάδα, τη Λάρισα, το Βόλο ακόμη και από το νησί της Κέρκυρας. (Φωτογραφία: videotex.gr)

Οι αγώνες είχαν φυσικά τη Θρακιώτικη σφραγίδα καθώς συμμετείχαν ο Ναυταθλητικός Σύλλογος Ροδόπης από τη Κομοτηνή, ο ΝΟ Αλεξανδρούπολης, ο ΟΦΘ Αλεξανδρούπολης αλλά και ο Νηρέας Ορεστιάδας με αρκετές επιτυχίες.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των Θρακιωτών στους αγώνες ανά αγωνιστική ημέρα και κατηγορία:

17 Φεβρουαρίου:

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

7η Θέση: ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

8η Θέση: ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕ.ΡΟ

11η Θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

27η Θέση: ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΕ.ΡΟ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

2η Θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Ο.Φ.Θ.ΑΛ

13η Θέση: ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

23η Θέση: ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΕ.ΡΟ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

3η Θέση: ΤΡΙΠΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  Ο.Φ.Θ.ΑΛ

6η Θέση: ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΝΟ. ΑΛΕΞ

12η Θέση: ΜΑΕΡΓΚΕΡΙΤΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ  ΝΟ. ΑΛΕΞ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

11η Θέση: ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

12η Θέση: ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

17η Θέση: ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

3η Θέση: ΠΑΡΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

10η Θέση: ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΝΕ.ΡΟ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

7η Θέση: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

13η Θέση: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

7η Θέση: ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΝΕ.ΡΟ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

7η Θέση: ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΝΕ.ΡΟ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

5η Θέση: ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

4η Θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

7η Θέση: ΠΑΠΑΖΟΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

6η Θέση: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

9η Θέση: ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ

5η Θέση: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΝΕ.ΡΟ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ

21η Θέση: ΚΑΜΠΑΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

5η Θέση: ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

7η Θέση: ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

8η Θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

9η Θέση: ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΟ. ΑΛΕΞ

10η Θέση: ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η Θέση: ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

6η Θέση: ΛΕΟΝΤΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

5η Θέση: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

9η Θέση: ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

13η Θέση: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

14η Θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

18η θέση: ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕ.ΡΟ

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

13η θέση: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

16η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

19η θέση: ΜΑΡΓΚΕΡΙΤΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

17η θέση: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟ. ΑΛΕΞ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

6η θέση: ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

10η θέση: ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕ.ΡΟ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1η θέση: ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

5η θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10η θέση: ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

3η θέση: ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

17η θέση: ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

8η θέση: ΜΑΡΓΚΕΡΙΤΙ ΤΖΙΑΝΚΑΡΛΟ ΝΟ. ΑΛΕΞ

14η θέση: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

5η θέση: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

11η θέση: ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

15η θέση: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

2η θέση: ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

7η θέση: ΠΑΡΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

8η θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

8η θέση: ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

3η θέση: ΤΡΙΠΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

ΑΚΥΡΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

14η θέση: ΚΑΜΠΑΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1η θέση: ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

3η θέση: ΣΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

8η θέση: ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕ.ΡΟ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

11η θέση: ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝ. ΑΛΕΞ

19η θέση: ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ. ΑΛΕΞ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

3η θέση: ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10η θέση: ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

26η θέση: ΓΚΑΖΕΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

2η θέση: ΛΕΟΝΤΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

21η θέση: ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

2η θέση: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

8η θέση: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

11η θέση: ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

12η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ

16η θέση: ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

14η θέση: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1η θέση: ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

3η θέση: ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

4η θέση: ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

12η θέση: ΚΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

19η θέση: ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

23η θέση: ΚΑΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

25η θέση: ΠΡΟΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

28η θέση: ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

9η θέση: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ

17η θέση: ΚΑΜΠΑΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

7η θέση: ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

8η θέση: ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΟ. ΑΛΕΞ

9η θέση: ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

8η θέση: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟ. ΑΛΕΞ

800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

10η θέση: ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

400m ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ

4η θέση: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

400m ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ

3η θέση: ΣΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

400m ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

3η θέση: ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

400m ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

2η θέση: ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ

13η θέση: ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

21η θέση: ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

12η θέση: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟ.ΑΛΕΞ

17η θέση: ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝ. ΑΛΕΞ

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

2η θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

4η θέση: ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

13η θέση: ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕ.ΡΟ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

9η θέση: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

10η θέση: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

15η θέση: ΜΑΡΓΚΕΡΙΤΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

6η θέση: ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

2η θέση: ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

11η θέση: ΜΑΡΓΚΕΡΙΤΙ ΤΖΙΑΝΚΑΡΛΟ ΝΟ. ΑΛΕΞ

14η θέση: ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

16η θέση: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

2η θέση: ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

6η θέση: ΠΑΡΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η θέση: ΚΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

16η θέση: ΠΡΟΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

17η θέση: ΚΑΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

20η θέση: ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕ.ΡΟ

22η θέση: ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

14η θέση: ΠΑΠΑΖΟΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

6η θέση: ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

200m ΜΙΚΤΗ – ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ

9η θέση: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

4η θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

6η θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

5η θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

8η θέση: ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΑΛΕΞ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

2η θέση: ΤΡΙΠΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

5η θέση: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

6η θέση: ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13η θέση: ΚΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

15η θέση: ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕ.ΡΟ

23η θέση: ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕ.ΡΟ

24η θέση: ΚΑΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ

30η θέση: ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

33η θέση: ΠΡΟΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

2η θέση: ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

7η θέση: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ

13η θέση: ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

17η θέση: ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕ.ΡΟ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

3η θέση: ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

7η θέση: ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

8η θέση: ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΝΟ. ΑΛΕΞ

400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

7η θέση: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟ. ΑΛΕΞ

10η θέση: ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕ.ΡΟ

400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

5η θέση: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

12η θέση: ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝ. ΑΛΕΞ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1η θέση: ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

6η θέση: ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

7η θέση: ΠΑΠΑΖΟΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

7η θέση: ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟ. ΑΛΕΞ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ

2η θέση: ΣΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Φ.Θ.ΑΛ

6η θέση: ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕ.ΡΟ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

6η θέση: ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕ.ΡΟ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here