ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.

Αναλυτικά  το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 15:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης

ΑΟ Σερρών – ΑΕ Κομοτηνής 3-0 α.α.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

ΔΗΓΑ  Ώρα 18:00  ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 15:00  Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Ξάνθης  Ώρα 11:00  Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα  Ώρα 14:00  Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 12:30  ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Μαΐστρου  Ώρα 14:00  Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 18:00  Έβρος Σουφλίου – Νέα Βύσσα

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 13:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 13:00  Άρτεμις Σερρών Β’ – ΑΟ Καβάλας Β’

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

ΔΗΓΑ  Ώρα 16:00  ΓΣ Δράμας Β’ – Άρτεμις Σερρών Β’

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

ΔΗΓΑ  Ώρα 16:00  ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας

Κ.Γ. Ομόνοιας  Ώρα 17:00  Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα  Ώρα 12:00  Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας Γ’

ΔΑΚ Ξάνθης  Ώρα 13:00  Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης

Κ.Γ. Καβάλας  Ώρα 14:00  ΑΟ Καβάλας – Ανδροσθένης Θάσου

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Ξάνθης  Ώρα 15:00  Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – ΑΕ Κομοτηνής Β’

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης

Κ.Γ. Μαΐστρου  Ώρα 16:00  Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Σουφλίου  Ώρα 16:00  Έβρος Σουφλίου – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 11:00  Φοίνικας Αλεξ/πολης – Νίκη Αλεξ/πολης

Κ.Γ. Ορεστιάδας  11:00  ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here