ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν τη 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, τήν εξ αναβολής 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος γυναικών, την 10η και τελευταία αγωνιστική για την πρώτη φάση στο πρωταθλήματα εφήβων, την 9η και 10η εξ αναβολής αγωνιστική στο πρωτάθλημα των παίδων και την 7η αγωνιστική στο πρωτάθλημα κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 17:00  Θύελλα Φερών – Φιλία Ορεστιάδας (Ντούρας-Τσακιράκη)

Κ.Γ. Διδ/χου  Ώρα 17:00  Σπάρτακος Διδ/χου – Λεύκιππος Ξάνθης (Παπαγερίδης-Γιαννουλής)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 18:00  Αίας Κομοτηνής – Ηρακλής Καβάλας (Ρουκάς-Αθανασιάδης)

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 15:00  Πάνθηρες Καβάλας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Κανελόπουλος-Γάκης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 17:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου (Ρουκάς-Τσακιράκη)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 20:00  Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης (Ντούρας-Αθανασιάδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 12:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάμπης-Ορφανίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική – Τελευταία)

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 14:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάμπης-Ορφανίδης)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 16:00  ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξ/πολης (Ρουκάς-Τριανταφύλλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική – Εξ Αναβολής)

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 20:00  Ηρακλής Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης (Λάλλα-Λαζαρίδης)

Κ.Γ. Καλαμίτσας  Ώρα 13:00  Ε.Κ. Ποταμουδίων – Λεύκιππος Ξάνθης (Καλφόπουλος-Βαρίκος)

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 15:00  Αρίων Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάμπης-Ορφανίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (9η Αγωνιστική – Εξ Αναβολής)

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 14:00  Θύελλα Φερών – ΑΕ Κομοτηνής (Ρουκάς-Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (7η Αγωνιστική)

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 14:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίς 2001 Ξάνθης (Ντούρας-Τσακιράκη)

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 11:00  Αίας Κομοτηνής – Ε.Κ. Καβάλας (Καλοτραπέζης-Ανεβλαβής)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here