ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από τη Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι τριπλέτες των αγώνων της 3ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία και της 2ης στην Β’ Κατηγορία που διεξάγονται το Σαβατοκύριακο.

Δεν ορίστηκε τριπλέτα στον αγώνα Θύελλα Μεταξάδων – Ακρίτας Δαδιάς, που είχε προγραμματιστεί για το απόγευμα της Κυριακής, καθώς με έγγραφό της η ομάδα της Αναγέννησης αποσύρθηκε τελικά από το πρωτάθλημα, αφού παρά τις προσπάθειες που έγιναν, δεν μπόρεσε να συγκεντρώσει ρόστερ όπως είχε αποκαλύψει το ThrakiSportS. Έτσι δεν θα χρειαστεί να δώσει παρών στο γήπεδο των μεταξάδων η ομάδα της Δαδιάς, ούτε να πληρωθούν διαιτησίες.

Δεν ισχύει το ίδιο με τον αγώνα Πυρσός Σιδηρούς − Ορφέας Σοφικού που ορίστηκε κανονικά τόσο ο αγώνας όσο και διαιτητές, παρόλο που και εδώ η γηπεδούχος ομάδα δεν κατέβηκε να αγωνιστεί την περασμένη Κυριακή στην πρεμιέρα. Αναλυτικά το πρόγραμμα στις δυο κατηγορίες και οι διαιτητές:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23 Οκτωβρίου, Ώρα 16:00)

Α.Ο Ποντιακός − Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβαράς, Δερμεντζογλου, Γεωργακουδης)
Α.Ε. Διδυμοτείχου − Α.Ο Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Κίτσος Κ, Καραϊσκος)
Άρδας Καστανεών − Έβρος Σουφλίου (Βασιλόπουλος, Διαμαντής, Μπρίμπος)
Ορέστης Ορεστιάδας − Ακρίτας Νέας Βύσσας (Κεσούδης, Χρηστίδου, Τουντζιαράκης)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης − Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σημίδης, Στρατουδης Χ, Κωνσταντακης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης − Θράκη Φερών  (Σιβούδης, Κτιστόπουλος, Σαμουρκασίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)
Σάββατο 23/10, Ωρα 16.00: ΑΟ Μάκρης − ΑΟ Αρίστεινου  (Ουζουνίδης, Σταγκόπουλος, Στρατούδης Χ)
Σάββατο 23/10, Ωρα 16:00: Π.Α.Ε Νιψας − Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) (Στρατούδης Β, Γεωργακούδης, Παοπαχρήστου)
Κυριακή 24/10, Ωρα 11.00:  ΑΟ Μοναστηρακίου- Νίκη Απαλού  Ουζουνίδης, Βακαλίδης, Παπαχρήστου)
Κυριακή 24/10, Ωρα 11.00: ΑΟ Δορίσκου − Α.Ο. Μαΐστρου   (Δερμεντζογλου, Κονταρας, Ναζιρόπουλος)
Κυριακή 24/10, Ωρα 11.00:  ΑΕΚ Έβρου − ΑΕ Ν. Χιλής  (Κωνσταντακάκης, Σταγκόπουλος, Γιαννόπουλος)
Κυριακή 24/10, Ωρα 16.00: Ατρόμητος Άβαντα − Ασπίδα Βρυσούλας  (Στρατούδης, Κωνογλου, Γιαννόπουλος)
Ρεπό: Α.Ο.Καππαδοκών

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)
Σαββατο 23/10, Ωρα 16:00: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς − Ένωση Κυανής Ασβεστάδων  (Σιδηρόπουλος, Σουμακας, Ναζιρόπουλος)
Σαββατο 23/10, Ωρα 16:00: AΟ Τυχερού − Θύελλα Παλιουρίου   (Κονταρας, Γιαννόπουλος, Τουντζιαράκης)
Σαββατο 23/10, Ωρα 16:00 Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) − Δόξα Δόξας  (Σημίδης, Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου)
Κυριακή 24/10, Ωρα 11.00:  ΟΦΙ Ισαακίου − Δόξα Ελληνοχωρίου   (Κεσούδης, Πεγιος, Σαβουδης)
Κυριακή 24/10, Ωρα 16.00: Πυρσός Σιδηρούς − Ορφέας Σοφικού  (Σουμακας, Σταφυλάς, Τρύπης)
Κυριακή 24/10, Ωρα 16.00: Αναγέννηση Μεταξάδων − Ακρίτας Δαδιάς   —–

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)
Σάββατο 23/10, Ωρα 16:00: Ομόνοια Φυλακίου − Ακρίτας Ορμενίου  (Σιβούδης, Τσομπανίδης, Κωνογλου)
Σάββατο 23/10, Ώρα 16:00: Θύελλα Κυπρίνου − Ηρακλής Σαγήνης   (Βασιλόπουλος, Διαμαντής, Τσικας)
Σάββατο 23/10, Ώρα 16.00: Ένωση Οινόης − Ορφέας Δικαίων  (Δαλης, Κιτσος Χρ, Θεοδωρακελης)
Σάββατο 23/10, Ώρα 16,00: Π.Α.Ε. Ριζίων − Ασπίδα Θουρίου (Κεσούδης, Ζανιάς, Κελεσίδης)
Κυριακή 24/10, Ώρα 11.00: Δόξα Ορεστιάδας − Δόξα Στέρνας  (Δαλαμπουρας, Τσικας, Χατζοπουλος)
Κυριακή 24/10, Ωρα 16.00: ΑΟ Νεοχωρίου − Π.Α.Ε. Πενταλόφου  (Σαβουδης, Δαλης, Κιτσος Χ)

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΣΤΗΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here