ΕΠΣ Θράκης: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 17η αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας, της 14ης της Α2 και της 13ης της Β’ κατηγορίας.

Παράλληλα έγιναν γνωστές και δύο αλλαγές σε ώρες έναρξης σε σχέση με τον αρχικό προγραμματισμό, καθώς το ντέρμπι της Α1 μεταξύ Κοσμίου και Νέου Σιδηροχωρίου θα ξεκινήσει τελικά στις 15:00, ενώ το ντέρμπι της Β’ κατηγορίας  μεταξύ ΠΑΟΚ Κομοτηνής και Δοκού θα ξεκινήσει στις 17:00 καθώς στο ίδιο γήπεδο στις 15:00 αγωνίζονται οι Ελπίδες Κομοτηνής με την Δόξα Υφαντών.

Α1 κατηγορία(17η αγωνιστική)

Σάββατο 16/1, Ωρα 14:30

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – Ελπίδα Σαπών   (Δρακίδης, Πάσαρης, Καρακασίδης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Αστέρας Αιγείρου  (Χούσκογλου, Βασιλείου, Ευγενίδου)

Γήπεδο Μισχου: Αετός Μίσχου – Δόξα Προσκυνητών  (Κακουλίδης, Σαμουρκασίδης, Κοτσαρίδης)

Γήπεδο Στρύμης: Ορφέας Στρύμης – Δόξα Σώστη  (Κιπτζή, Δημητριάδης, Γκιόσης)

Ηρακλής Σαπών – ΑΕ. Ν. Καλλίστη  3-0 α.α.

15:00, Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου   (Γκράνας, Χαρίτσης, Τζιώτζιος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 κατηγορία(14η αγωνιστική)

Σάββατο 16/1, Ωρα 14:30

Γήπεδο Φιλύρας: ΑΟ Μύστακα – Ένωση Ασωμάτων   (Χαμαλίδης, Σαχίνη, Καραγεωργίου)

Γήπεδο Εκτενεπόλ: Πόντος Κομοτηνής – Βιστωνίδα Κοπτερού   (Τσιαβδαρίδης, Ντοσίδης, Ζηλούδης)

Γήπεδο Γρατινής: Δόξα Γρατινής – ΑΟ Φαναρίου   (Ρόϊδος, Μωραΐτης Ραίφ)

Κυρακή 17/1, Ωρα 11:00

Γήπεδο Παραδήμης: ΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Αγιοχωρίου   (Χαρίτσης, Σαρίδης, Τσιλφίδου)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου – Αναγέννηση Παγουρίων   (Ζηλούδης, Ρόϊδος, Παναγιωτίδης)

ΑΣ Αλανότοπος – ΠΑΕ Ποντίων  3-0 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ κατηγορία(13η αγωνιστική)

Κυριακή 17/1, Ωρα 15:00

Γήπεδο Αρχοντικών: Ατσάλι Αρχοντικών – Κομψάτος Πολύανθου   (Ντοσίδης, Χούσκογλου, Παντικίδης)

Γήπεδο Ρ/Σ ΕΠΣ: Ελπίδες Κομοτηνής – Δόξα Υφαντών  ( Τσιαβδαρίδης, Πάσαρης, Ραίφ)

ΑΟ Φιλύρας – Μέγα Πιστό  0-3 α.α.

17:00, Γήπεδο Ρ/Σ ΕΠΣ : ΠΑΟΚ Κομοτηνής -ΑΠΣ Δοκός   (Δρακίδης, Σαμουρκασίδης, Καραγιάννης )

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ