ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες της κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για την όγδοη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για την έκτη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την τέταρτη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior, Projunior και Bambini.

Όπως θα δείτε, κανονικά ορίστηκαν διαιτητής στο παιχνίδια του Ιάσμου ανάμεσα στον τοπικό Μέγα Αλέξανδρο και την Δόξα Σώστη, ωστόσο είναι εξαιρετικά αβέβαιο αν θα κατέβουν να αγωνιστούν οι περσινοί πρωταθλητές, Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(8η αγωνιστική, Σάββατο 8/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ιάσμου: Μεγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Σώστη (Τσιαβδαρίδης – Ανδρεόπουλος, Καρακασίδης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Ελπίδα Σαπών (Τοπούζης – Δημητριάδης, Μωραΐτης)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Δόξα Προσκυνητών (Κουμπαράκης – Μπερμπέρ, Μπαλάφας)

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Δρούζας – Δανδανίδης, Μουμίν)

Γήπεδο Μεσούνης: Αστέρας Αιγείρου – Αετός Μίσχου (Χαμαλίδης – Ανδριέλος, Βόγλης)

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(6η αγωνιστική, Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Κάλχα: Αλανότοπος – Αναγέννηση Παγουρίων (Παπαγεωργίου – Γιασάρης, Ζηλούδης)

Γήπεδο Φαναρίου: Φανάρι – Ορφέας Στρύμης (Χούσκογλου – Ραΐφ, Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Αρριανών: Προοδευτική Λυκείου – Ηρακλής Σαπών (Ρόϊδος – Κοτσαρίδης, Ευγενίδου)

(6η αγωνιστική, Κυριακή 9/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Αγιοχωρίου: Αγιοχώρι – Πόντος Κομοτηνής (Χούσκογλου – Χαραλαμπόμπουλος, Τσιλφίδου)

Γήπεδο Γρατινής: Δόξα Γρατινής – Τοξότες Αρίσβης (Χαρίτσης – Παπαδόπουλος, Ντοσίδης)

Γήπεδο Ν. Καλλίστης: Ν. Καλλίστη – Ένωση Αμαξάδων (Χαμαλίδης – Βασιλείου, Ζηλούδης)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(6η αγωνιστική, Κυριακή 9/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Κρωβύλης: Δόξα Κρωβύλης – ΠΑΕ Ποντίων (Δημητριάδης – Καρακασίδης, Κορομπέλης)

Γήπεδο Παραδημής: ΑΕ Κομοτηνής – Ελπίδες Κομοτηνής (Σαμουρκασίδης – Κιραμέτ, Δεδικούσης)

Γήπεδο Υφαντών: Δόξα Υφαντών – Ένωση Ασωμάτων (Δρακίδης – Πολυχρονίδης, Ντοσίδης)

Γήπεδο Πολυάνθου: Κομψάτος Πολυάνθου – Φιλύρα (Τζιώτζιος – Μπαλάφας, Καραγεωργίου)

Γήπεδο Αρχοντικών: Ατσάλι Αρχοντικών – Μέγα Πιστό (Μπερμπέρ – Καραγκιόζης, Καραγιάννης)

Γήπεδο Δοκού: Δοκός – Βιστωνίδα Κοπτερού (Τσιαβδαρίδης – Γκίοσης, Μουμίν)

Γήπεδο Αρριανών: Μύστακας – Λίσσος Λοφαρίου (Παπαγεωργίου – Μιχαηλίδης, Τανανάκη)

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Σάββατο 8/11, 11:00)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΠΑΕ Ποντίων (Ζηλούδης – Δανδανίδης, Δαβίτης)

Γήπεδο Υφαντών: Δόξα Υφαντών – Δόξα Σώστη (Ντοσίδης – Ραΐφ, Πετράς)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Κυριακή 9/10, 11:00)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος – Ελπίδα Σαπών (Γκιόσης – Τζιώτζιος, Τζελέπης)

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Προσκυνητών (Καραγεωργίου – Μουμίν, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ.Α. Ιάσμου – Αετός Μίσχου (Δάρας – Σαμουρκασίδης, Δαβίτης)

Αστέρας Αιγείρου – Πανθρακικός (Πολυχρονίδης – Κιραμέτ, Πετράς)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 8/11, 10:30: Σπάρτακος – Φιλία (Καραγιάννης – Ανδρεόπουλος, Μπαλάφας)

Κυριακή 9/11, 14:30: Ελπίδα Σαπών – Πανθρακικός Β’ (Ανδριέλος – Κοτσαρίδης, Βόγλης)

Κυριακή 9/11, 16:00: Πανθρακικός Α’ – ΠΑΟΚ (Χαραλαμπόπουλος – Βασιλείου, Τζελέπης)

 

Πρωτάθλημα Junior – ProJunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 8/11, 12:00: Σπάρτακος Β’ – Ροδόπη 87′ (Καραγιάννης)

Σάββατο 8/11, 12:00: ΠΑΟΚ Δοκού – Πανθρακικός Β’ (Καραγκιόζης)

Κυριακή 9/11, 10:30: Πανθρακικός Α’ – Σπάρτακος Γ’ (Μιχαηλίδης)

Κυριακή 9/11, 10:30: Σπάρτακος Α’ – ΠΑΟΚ Β’ (Κορομπέλης)

Κυριακή 9/11, 11:30: Σπάρτακος Α’ – ΠΑΟΚ Β’ (Μιχαηλίδης)

Κυριακή 9/11, 11:30: Πανθρακικός Α’ – Πανθρακικός Β’ (Δεδικούσης)

Κυριακή 9/11, 12:30: ΠΑΟΚ Α’ – Φιλία (Κορομπέλης)

Κυριακή 9/11, 12:30: Σπάρτακος Β’ – ΠΑΟΚ Ιάσμου (Δεδικούσης)

Κυριακή 9/11, 13:30: ΠΑΟ – Ελπίδα Σαπών (Ανδριέλος)

Κυριακή 9/11, 13:30: ΠΑΟΚ Α’ – ΠΑΟ (Βόγλης)

 

Πρωτάθλημα Bambini ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 8/11, 13:00: Σπάρτακος – ΠΑΟΚ Β’ (Καραγκιόζης)

Σάββατο 8/11, 13:00: Πανθρακικός Α’ – Πανθρακικός Β’ (Ανδρεόπουλος)

Материалы по теме:

Super League: Παρέμβαση Πιαλόγλου για τις αρνητικές διαιτησίες σε βάρος της Ξάνθης
  Μπορεί να μην έβγαλε κάποια νέα ανακοίνωση ο Πανόπουλος, καθώς άλλωστε η Ξάνθη νίκησε, ωστόσο από την πλευρά των Θρακιωτών υπήρχαν αρκετά παράπονα από ...
Κύπελλο Ελλάδος: Ισοφάρισε ρεκόρ 16ετίας με την νίκη της στο Παγκρήτιο η Ξάνθη
  Ένα ξεχωριστό ρεκόρ φαίνεται πως ισοφάρισε και ήταν κοντά να σπάσει η ομάδα της Ξάνθη στο παιχνίδι με τον Εργοτέλη και τη νίκη της ...
Πέντε μετάλλια ο Νηρέας Ορεστιάδας στο «Καβάλα Junior 2019»
Το Σάββατο 6 Απριλίου 2019, ο Κολυμβητικός όμιλος Ν. Ορεστιάδας ”ΝΗΡΕΑΣ” συμμετείχε στη διεθνή διασυλλογική διοργάνωση Προαγωνιστικών κατηγοριών “ΚΑΒΑΛΑ Junior 2019”. Η διοργάνωση έλαβε χώρα ...
Αποχαιρέτησε μέσω social media και ο Έρικ Γέντρισεκ την Ξάνθη και τον κόσμο της (+photo)
Ο Ερικ Γέντρισεκ για δύο σεζόν ήταν η βασική αιχμή του δόρατος στην επίθεση της Ξάνθης. Ο Πολωνός στην ομάδα της Θράκης αναγεννήθηκε αλλά ...
Βρέθηκε στα Πηγάδια και είδε παρέα με τον Μάκη Τζάτζο το Ξάνθη-Χανιά ο Ζήσης Βρύζας
Ο Ζήσης Βρύζα ήταν μεταξύ των ανθρώπων που εξασφάλισαν από την διοίκηση του ΑΟΞ πρόσκληση για τα Πηγάδια και παρακολουθησε από κοντά την αναμέτρηση ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here