ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές για την δεύτερη αγωνιστική της Α’ και Β’  Ερασιτεχνικής Κατηγορίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική, Σάββατο 18/10, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Φερρών: Θράκη Φερών – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Τονίδης, Καραίσκος, Κ. Κίτσος)

Γήπεδο Χώρας: ΣΑΟΣ – Ποντιακός (Παπαγεωργίου, Τερζόπουλος, Τουντζιαράκης)    (Κυριακή 19/10, 15:00)

Γήπεδο Πανεπιστημιακό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Τουμτζιαράκης)

Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης – ΑΟ ΑΛΕΞ  (Σκινδρης, Δαλαμπούρας, Τοκμανίδης)

Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Καππαδοκία (Σουβαράς, Δερμετζόγλου, Γεωργακούδης)  

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική, Κυριακή 19/10, Ωρα 16:00)

Γήπεδο Καστανιάς: Άρδας Καστανεών – ΑΕ Διδυμοτείχου (Τονίδης, Μπρίμπος, Κ. Κίτσος)

Γήπεδο Μεταξάδων: Αναγέννηση Μεταξάδων – Ορεστης Ορεστιάδας (Σιδηρόπουλος, Γεωργακούδης, Δαλαμπούρας)

Γήπεδο Κυανής: Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Πεχλεβανούδης, Σαμουρκασίδης, Γιασλάς)

Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου (Σουβαράς, Σουμάκας, Τσομπανίδης) 

Ρεπό: Α.Ο Νεοχωριου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστικη)

Γηπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινο- ΑΕΚ Έβρου (Σουμακας, Τσοπουλίδης, Γιαννόπουλος)  (11/10, 16:00)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Μοναστηράκι (Κονταράς, Παλαιοπάνης, Ουζουνίδης)   (11/10, 16:00)

Γήπεδο Μ.Αετών: Ένωση Αρμενίων Αραράτ – ΑΟ Μαίστρος (Σιβούδης, Παπαδόπουλος, Ουζουνίδης) (12/10, 11:00)

Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλος – Ασπίδα Βρυσούλα  (Καγούδης, Χρ. Κίτσος, Τρύπης) (12/10, 16:00)

Γήπεδο Δορίσκου:  Δορίσκος – ΑΟ Αγναντια (Σιβούδης, Χαλκιάς, Πέγιος) (12/10, 16:00)
Ρεπό ΠΑΕ Νιψα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Γήπεδο Σοφικού: Σοφικό- Θύελλα Παλιουρίου (Σιδηρόπουλος, Σταγκόπουλος, Χρηστίδου) (11/10, 16:00)

Γήπεδο Δόξης: Δόξα Δόξης- Ασπίς Θούριου (Κεσούδης, Τσίκας, Τζεμαλίδης) (11/10, 16:00)

Γήπεδο Ισαακίου: Ισαάκιο- Δόξα Ελληνοχωρίου (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Δάλης)  (12/10, 11:00)

Γήπεδο Κορνοφωλιάς: ΑΟ Κορνοφωλιάς – Άρης Πραγγίου (Δερμετζόγλου, Τσοπουλίδης, Κωνσταντάκης) (12/10, 16:00)

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Βασιλεύς Κάρολος (Κουτσούλας, Στρατούδης, Αποστολίδης) (11/10, 16:00)
 
Ρεπό: Πυρσός Σιδηρού

 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφου – Δόξα Στέρνας (Πεχλεβανούδης, Τσομπανίδης, Δαλης) (11/10, 16:00)

Γήπεδο Πύργου: Πύργος- Ηρακλής Σαγήνης (Τονίδης, Μπρίμπος, Κ. Κίτσος) (12/10, 11:00)          

Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ένωση Οινόης (Σκινδρης, Κεσούδης, Χρηστίδου) (12/10, 16:00)

Γήπεδο Αμπελακίων: ΑΜΟ Αμπελακίων – Δόξα Ορεστιάδας (Πεχλεβανούδης, Δαλαμπούρας, Σαμουρκασίδης) (12/10, 11:00)                               

Ρεπό Μ.Γ.Σ. Ακρίτας Νέας Βύσσας

Материалы по теме:

Ξέσπασε «πόλεμος» Χριστοβασίλη με Μάνο Γαβριηλίδη και… προσφυγή ΠΑΣ Γιάννενα στο Διαιτητικό Δικαστήριο
Πόλεμοςανακοινώσεων έχει προκληθεί ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννενα και την ΕΠΟ με αφορμή την αλλαγή έδρας του πρώτου ημιτελικού του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον ΠΑΣ ...
Κύπελλο Ελλάδος: Στις 10 Γενάρη η ρεβάνς του ΑΟΞ με τη Λάρισα! Το πρόγραμμα των επαναληπτικών…
  Η Ξάνθη ηττήθηκε με 3-0 στην Λάρισα από την ΑΕΛ και θα χρειαστεί ένα μικρό θαύμα για να ανατρέψει την σε βάρος του κατάσταση ...
ΕΠΣ Θράκης: Η επετειακή εμφάνιση της ΠΑΕ Ποντίων Θρυλορίου με την οποία επιστρέφει στο πρωτάθλημα (+photo)
  Έντονη κινητικότητα επικρατεί στις τάξεις της ΠΑΕ Ποντίων Ροδόπης ,που αναμένεται να κάνει την επανεμφάνισή της στα γήπεδα της Ροδόπης με ένα ανανεωμένο και ...
Ικανοποίηση Μπέρτου από την προετοιμασία με τον Αστέρα Τρίπολης στην Ολλανδία
  Ικανοποιημένος από τη δουλειά που έγινε στην Ολλανδία κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας, αλλά κι από την απόδοση - αποτελέσματα στα τρία φιλικά ματς ...
Όργια Αθανασιάδη, γκολ ο “Παπ”, εξάρα ο ΠΑΟΚ! Όλα τα αποτελέσματα…
Ανταπόκριση από τη Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης - Πάρτι έκανε ο ΠΑΟΚ στην Τούμπα, καθώς στην πρεμιέρα των ομίλων του Europa League διέσυρε την Ντινάμο ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here