ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Παίδων

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Έγινε προχθές Τετάρτη στην Κομοτηνή εκτός από την κλήρωση των πρωταθλημάτων ανδρών και γυναικών της ΕΚΑΣΑΜΑΘ και αυτό των παίδων. Το πρωτάθλημα των παίδων έχει τις περισσότερες συμμετοχές και θα γίνει σε τέσσερις ομίλους (στο Γ και Δ όμιλο οι ομάδες της Θράκης).

Το πρωτάθλημα παίδων θα αρχίσει το Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου. Στη β’ φάση θα περάσουν οι δύο πρώτες κάθε ομίλου και θα μεταφέρουν τα αποτελέσματα των μεταξύ τους αγώνων. Αυτές οι 8 ομάδες θα χωριστούν σε δύο γκρουπ ως εξ ής:

Ε’ Όμιλος: 1ος Α’ Ομίλου, 2ος Α’ Ομίλου, 1ος Β’ Ομίλου, 2ος Β’ Ομίλου

ΣΤ’ Όμιλος: 1ος Γ’ Ομίλου, 2ος Γ’ Ομίλου, 1ος Δ’ Ομίλου, 2ος Δ’ Ομίλου

Από κάθε όμιλο οι δύο πρώτες της βαθμολογίας θα προκριθούν στην Τελική φάση (Ζ’ Όμιλος) και θα διεκδικήσουν τον τίτλο παίζοντας με τον ίδιο τρόπο (μεταφορά αποτελεσμάτων κλπ).

Α’ Όμιλος: Ίκαροι Σερρών, Ηράκλεια Σερρών, Πανσερραϊκός, ΑΕ Σέρρες, ΑΟ Σερρών, Ορφέας Νέου Σκοπού, Ρούπελ Σιδηροκάστρου και Βισάλτης Νιγρίτας

Β’ Όμιλος: Παγγαίο, Απόλλων Δράμας, Τιτάνες Δράμας, Πάνθηρες Καβάλας, Μακεδόνες Κρηνίδων, Αστέρας Καβάλας, ΚΑΟ Δράμας και ΓΣ Ελευθερούπολης

Γ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

Ένωση Καβάλας-ΑΟ Χρυσούπολης

Ηρακλής Καβάλας-Ένωση Ποταμουδίων

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

2η αγωνιστική

Ένωση Ποταμουδίων-Ένωση Καβάλας

ΑΟ Χρυσούπολης-Αρίων Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης-Αίας Κομοτηνής

Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας

3η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-ΑΟ Χρυσούπολης

Αρίων Ξάνθης-Ένωση Ποταμουδίων

Ένωση Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Αρίων Ξάνθης

Ένωση Ποταμουδίων-Αίας Κομοτηνής

ΑΟ Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: Ένωση Καβάλας

5η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Ηρακλής Καβάλας

Αρίων Ξάνθης-Ένωση Καβάλας

Ασπίδα Ξάνθης-Ένωση Ποταμουδίων

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

6η αγωνιστική

Ένωση Καβάλας-Αίας Κομοτηνής

Ηρακλής Καβάλας-Ασπίδα Ξάνθης

Ένωση Ποταμουδίων-ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

7η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής-Αρίων Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης-Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Ξάνθης-Ένωση Καβάλας

Ρεπό: Ένωση Ποταμουδίων

8η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης- Αρίων Ξάνθης

ΑΟ Χρυσούπολης- Ένωση Καβάλας

Ένωση Ποταμουδίων- Ηρακλής Καβάλας

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

9η αγωνιστική

Ένωση ΚαβάλαςΈνωση Ποταμουδίων

Αρίων Ξάνθης- ΑΟ Χρυσούπολης-

Αίας Κομοτηνής- Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας

10η αγωνιστική

ΑΟ Χρυσούπολης- Αίας Κομοτηνής

Ένωση Ποταμουδίων- Αρίων Ξάνθης

Ηρακλής Καβάλας- Ένωση Καβάλας

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

11η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης-Ηρακλής Καβάλας

Αίας Κομοτηνής- Ένωση Ποταμουδίων

Ασπίδα Ξάνθης- ΑΟ Χρυσούπολης

Ρεπό: Ένωση Καβάλας

12η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας- Αίας Κομοτηνής

Ένωση Καβάλας- Αρίων Ξάνθης

Ένωση Ποταμουδίων-Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης

13η αγωνιστική

Αίας Κομοτηνής- Ένωση Καβάλας

Ασπίδα Ξάνθης- Ηρακλής Καβάλας

ΑΟ Χρυσούπολης-Ένωση Ποταμουδίων

Ρεπό: Αρίων Ξάνθης

14η αγωνιστική

Αρίων Ξάνθης-Αίας Κομοτηνής

Ηρακλής Καβάλας- ΑΟ Χρυσούπολης-

Ένωση Καβάλας- Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: Ένωση Ποταμουδίων

Δ’ Όμιλος

1η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

ΑΕ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερρών-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

2η αγωνιστική

Θύελλα Φερρών-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-ΓΑΣ Κομοτηνή

3η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

ΑΕ Κομοτηνής-Θύελλα Φερρών

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

4η αγωνιστική

ΑΕ Κομοτηνής-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φερρών-Φιλία Ορεστιάδας

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνής

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

5η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Θύελλα Φερρών

Φιλία Ορεστιάδας-ΑΕ Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

6η αγωνιστική

Φιλία Ορεστιάδας-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνής

Θύελλα Φερρών-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η αγωνιστική

ΓΑΣ Κομοτηνή-Φιλία Ορεστιάδας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φερρών

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-ΑΕ Κομοτηνής

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης- ΓΑΣ Κομοτηνή

Σπάρτακος Διδυμοτείχου- Φιλία Ορεστιάδας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης- ΑΕ Κομοτηνής

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης- Θύελλα Φερρών

9η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης- Θύελλα Φερρών

ΑΕ Κομοτηνής- Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Φιλία Ορεστιάδας- Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή- Σπάρτακος Διδυμοτείχου

10η αγωνιστική

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

Θύελλα Φερρών-ΑΕ Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας-Θύελλα Φερρών

ΓΑΣ Κομοτηνής- Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

12η αγωνιστική

Θύελλα Φερρών-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΕ Κομοτηνής- Φιλία Ορεστιάδας

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης- Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

13η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

ΓΑΣ Κομοτηνής- ΑΕ Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμοτείχου- Θύελλα Φερρών

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-

14η αγωνιστική

Φιλία Ορεστιάδας-ΓΑΣ Κομοτηνή

Θύελλα Φερρών-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΑΕ Κομοτηνής-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here