ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των κατηγοριών

Ανταπόκριση από την Ξάνθη : Νεκτάριος Αμποβιανίδης

–  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητικές τριπλέτες για τους αγώνες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Ξάνθης αυτού του Σαββατοκύριακου.

Οι αγώνες της Α’ Κατηγορίας διεξάγονται το Σάββατο με το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην Αναγέννηση Θαλασσιάς και τον Άρη Αβάτου να κλέβει την παράσταση  στα παιχνίδια της 13ης αγωνιστικής. Ενώ στην Β κατηγορία έχουμε την 11η και τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου, με τα παιχνίδια να διεξάγονται την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητικές τριπλέτες ανά κατηγορία έχουν ως εξής:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12, ΩΡΑ 15:00)

Άρης Πετεινού – Ερμής Μάνδρας (Μπουραζάνης – Γιαλαμουίδης – Κοτινούδης)

Ατρόμητος Χρύσας – ΑΟ Βιστονίδα  (Ουζουνίδης – Κοριάνογλου – Οτουζμπίρ)

Αστέρας Μαγικού – ΑΕ Ξάνθης  (Γαβριηλίδης – Βασίλας – Πασχαλίδης Γ.)

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Κύρνου  (Μπαχαρίδης – Χατζημωυσιάδης – Γκιαούρης)

Εθνικός Κιμμερίων – Ηρακλή Ν. Ζυγού  (Κωσταντινίδης Κ. – Δέλλιος – Χρυσέλης)

Παύλος Μελάς Κουτσού – Εχίνος Σπορ  (Καραουλάνης – Πατηνιώτης – Κηλικιώτης)

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Άρης Αβάτου  (Γκράνας – Κουλά – Εμπλιούκ)

 

Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12, ΩΡΑ 11:00)

ΑΠΟΞ ΣΚΟΝΤΑ – Ελπίς Γενισέας  (Γαβριηλίδης – Μπαχαρίδης- Μαγγίνας)

Άτλας Σελίνου – Ορφανό   (Κωσταντινίδης Σ. – Ανεστίδης – Χαραλαμπίδου)

ΑΕΚ Κυψέλης – Κόσυνθος 2005   (Γκιαούρης – Σπάρταλης – Ελευθεράκης)

Κεσσάνη Ερασμίου – Εθνικός Ολβίου   (Φραγγουλίδης – Γκαϊτατζής – Αγγελάκη)

Δόξα Μυρωδάτου – Ένωση Ελπίς Σουνίου  (Ουζουνίδης – Κηλικιώτης – Ζαφειρίου)

 

Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12, ΩΡΑ 15:00)                

Κεραυνός Λευκόπετρας – Κεραυνός Π. Κατραμίου  (Γιαλαμουίδης – Κοτινούδης – Ελευθεράκης)

Θράκη Συδινής – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Γκαϊτατζής – Πασχαλίδης Γ. – Πασχαλίδης Α.)

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Κεντητή  (Κωσταντινίδης Κ. – Ανεστίδης – Φραγγουλίδης)

Σήμαντρα Σπορ – ΠΑΣ Φιλίων   (Δέλλιος – Χρυσέλης – Χαραλαμπίδου)

Αετός Τοξοτών – ΑΠΟΞ Ραιδεστός  ( Μαγγίνας – Ζαφειρίου – Αγγελάκη)

Ορφέας Ξάνθης 2005 – Ορφέας Ν. Αμισσού  (Κωσταντινίδης Σ. – Βασίλας – Σπάρταλης)

Материалы по теме:

Όλο το παρασκήνιο της αναβολής του τελικού! Η αντίδραση Γκιρτζίκη και η νέα ημερομηνία
Την ερχόμενη Κυριακή 15 Μαΐου θα διεξαχθεί τελικά ο μεγάλος τελικός του Κυπέλλου Ελλάδος ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΑΕΚ, με τους ίδιους όρους που ...
LIVE ο τελικός του Σχολικού Πρωταθλήματος: 2ο ΕΠΑΛ Ξάνθης – Ελληνικό Κολέγιο
Μεταδίδει από το Καυταντζόγλειο Στάδιο ο Ανδρέας Αγελαρίδης -  Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS τον μεγάλο τελικό του φετινού Πανελληνίου Πρωταταθλήματος Λυκείων ανάμεσα στο ...
LIVE από τα Πηγάδια για την Super League: ΑΟ Ξάνθη – ΑΕΚ 1-3 (τελικό αποτέλεσμα)
Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την εξέλιξη στον αγώνα ανάμεσα στην Ξάνθη και την ΑΕΚ για την 27η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League. Καλησπέρα! ...
Τζάνης: “Άργησε να γίνει 2 μήνες αλλά τελικά έγινε και είμαι εδώ”
Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής- Ο Χρήστος Τζάνης μετά την επιστροφή - παραμονή έκπληξη στον Πανθρακικό μίλησε στο "Ράδιο Παρατηρητής" και στον Χάρη ...
Γ’ Εθνική: Στον Αιολικό κι επίσημα ο Στέλιος Λάσπατζης
  Ελάχιστο διάστημα έμεινε χωρίς ομάδα ο Στέλιος Λάσπατζης, αφού πολύ σύντομα μετά την αποχώρησή του από τον Νέστο Χρυσούπολης συμφώνησε και ανακοινώθηκε από τον ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here