ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία

 

Τους διαιτητές για τα παιχνίδια της 11ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία, της 10ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία και της 7ης στην Γ’ Κατηγορία γνωστοποίησε η ΕΠΣ Ξάνθης.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διιτητές στις τρεις Κατηγορίες το προσεχές Σαββατοκύριακο:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 8/12, Ώρα 15:00)
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Διομηδείας (Ανεστούδης, Κοτινούδης, Σπαρταλης)
Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Τσοπουλίδης, Οτουζμπίρ, Δρακίδης)
Γήπεδο Εκτενεπόλ: Απόλλων Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού (Ζαφειρίου, Γ. Πασχαλίδης, Τσεκμές)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Άρης Πετεινού (Γκαιταντζής, Τζιβαρτζίδης, Γκοντολιας)
Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Κεσσάνη Ερασμίου (Ουζουνίδης, Παπαδόπουλος, Ε. Σαββογλου)
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – ΑΟ Βιστωνίδα (Ελευθεράκης, Γ. Χρυσελης, Μ. Ιωαννίδης)
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Νέου Ζυγού

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 9/12, Ωρα 11:30)
Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Δόξα Μυρωδάτου (Σουρουτζίδης, Κοτινούδης, Γ. Πασχαλίδης)
Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟ Ξάνθης – Παύλος Μελάς Κουτσού (Ελευθεράκης, Κούλα Χασάν, Α. Χρυσέλης)
Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Δόξα Σταυρούπολης (Τσοπουλίδης, Εμπλιουκ, Οτουζμπίρ)
Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ατρόμητος Χρύσας (Τζεβελεκίδης, Ζαφειρίου, Μ. Ιωαννίδης)
Γήπεδο Γενισέας: Ελπίδα Γενισέας – Ασπίς Πηγαδίων (Γιαπουτζής, Κηλικιώτης, Τζιβαρτζίδης)
Γήπεδο Π. Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Αετός Γοργόνας (Δρακίδης, Ε. Σαββογλου, Γ. Χρυσέλης)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 9/12, Ωρα 11:30)
Γήπεδο Λευκόπετρας: Ορφέας Ξάνθης Β’ – Κοτύλη (Ουζουνίδης, Μπένος, Κιουτσούκης)
Γήπεδο Κενταύρου: Κένταυρος – Φίλιππος Δροσερού Β’ (Γκαιτατζής, Σπάρταλης, Ασικίδης)
Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – ΑΟ Βιστωνίδας Β’ (Ανεστίδης, Τσεκμές, Ταρινίδης)
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Κυψέλης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙΣΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ Α’, Β’ ΚΑΙ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments

Comments are closed.