Μετά την κλήρωση της προημιτελικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ21, έγιναν γνωστές οι έδρες και οι ώρες διεξαγωγής των παιχνιδιών όπου θα λάβουν μέρος ο πρωταθλητής της ΕΣΠΕΘΡ Εθνικός Αλεξανδρούπολης και ο δευτεραθλητής της ίδιας ένωσης ΑΟ Ορεστιάδας.
Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το τετραήμερο 16-19 Μαρτίου με τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης να έχει κληρωθεί στον Α’ Όμιλο και τον ΑΟ Ορεστιάδας στον Β’ Όμιλο
Πανελλήνιο αγοριών Κ21 – Προημιτελική Φάση
Α’ Όμιλος (Γυμναστήριο Κατσάνειο)
1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Ώρα 19:00, Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Π.Σ. Αίολος
Ώρα 21:00, Α.Σ. Αργώ Βόλου – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Ώρα 19:00, Α.Σ. Αργώ Βόλου – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Ώρα 21:00, Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Π.Σ. Αίολος
3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Ώρα 16:00, Α.Π.Σ. Αίολος – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Ώρα 18:00, Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Β’ Όμιλος (Δ.Α.Κ. Πολίχνης)
1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Ώρα 18:00, Α.Ο. Πρέβεζας – Α.Ο. Ορεστιάδας
Ώρα 20:00, Πήγασος Πολίχνης – Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα
2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Ώρα 15:00, Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα – Α.Ο. Ορεστιάδας
Ώρα 17:00, Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο. Πρέβεζας
3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Ώρα 15:00, Α.Ο. Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
Ώρα 17:00, Α.Ο. Πρέβεζας – Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα
Ημιτελική Φάση Α’ & Β’ Ομίλου – Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Κατσάνειο, Ώρα 14:30, Α1 – Β2
Δ.Α.Κ. Πολίχνης, Ώρα 18:00, Β1 – Α2
Γ’ Όμιλος (Κροίσος Πέρσης & Στέλιος Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 10:30, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ε.Κ.
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 12:30, Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 13:00, Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 12:30, Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ε.Κ.
3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 13:00, Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 15:30, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Δ’ Όμιλος (Κροίσος Πέρσης & Στέλιος Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 10:30, Α.Ο. Φλοίσβος – Γ.Ε. Ηρακλείου
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 13:00, Α.Ο. Καλαμάτα 80 – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 10:30, Γ.Ε. Ηρακλείου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 11:00, Α.Ο. Φλοίσβος – Α.Ο. Καλαμάτα 80
3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 11.00, ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Α.Ο. Φλοίσβος
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 13:30, Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Γ.Ε. Ηρακλείου
Ημιτελική Φάση Γ’ & Δ’ Ομίλου – Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, Ώρα 15:00, Γ1 – Δ2 ή Δ1 – Γ2
Κροίσος Πέρσης, Ώρα 20:30, Δ1 – Γ2 ή Γ1 – Δ2