LIVE η εξέλιξη στην 15η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Ρούπελ Σιδηροκάστρου και Γαλάτιστα – Ασπίδα Ξάνθης

Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την εξέλιξη στις αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής του 6ου ομίλου της Γ’ Εθνικής με την εντός έδρας δοκιμασία του ΓΑΣ Κομοτηνή κόντρα στο Σιδηρόκαστρο και το εκτός έδρας παιχνίδι της Ασπίδας στη Γαλάτιστα. Ρεπό έχει ο Αρίων Ξάνθης.

Το ThrakiSportS όπως κάνει από την πρώτη μέρα της ύπαρξής του, θα καλύπτει live τουλάχιστον ανά δεκάλεπτο και θα προσπαθούμε και σε πιο συχνά διαστήματα, τους αγώνες των ομάδων της Θράκης στα εθνικά πρωταθλήματα, σε μια προσπάθεια για ενημέρωση των φίλων των ομάδων και του αθλήματος.

Εσείς δεν έχετε παρά να πατάτε ανανέωση από κινητό ή τάμπλετ ή F5 εφόσον είστε σε σταθερό υπολογιστή, για να έχετε την πιο πρόσφατη ενημέρωση. Μόλις ολοκληρωθούν όλα τα ματς θα υπάρχουν συγκεντρωτικά αποτελέσματα και βαθμολογίες, αλλά και αναλυτικά ρεπορτάζ σε χωριστές αναρτήσεις.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
6ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ώρα 17:00, Κλειστό Κομοτηνής:
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ρούπελ Σιδηροκάστρου 66-61 (ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)
1η περίοδος: 2-2 (3′), 7-2 (5′), 11-7 (7′), 14-14 (9′), 16-16 (10′)
2η περίοδος: 20-18 (12′), 24-18 (14′), 28-25 (17′), 30-28 (19′), 32-28 (ημίχρονο)
3η περίοδος: 34-32 (22′), 40-41 (25′), 43-43 (28′), 46-45 (30′)
4η περίοδος: 50-45 (32′), 50-51 (33′), 51-54 (34′), 56-57 (36′), 59-57 (37′), 62-57 (38′), 66-61 (τελικό αποτέλεσμα)