Υπό το βλέμμα Τζόρτζεβιτς ο ημιτελικός Στοΐνοβιτς με την Κ20 της Νίκης Βόλου κόντρα στο «πεντάστερο» Αιγάλεω

Την ήττα με 5-0 γνώρισε από το ανώτερο Αιγάλεω η Νίκη Βόλου, για τον ημιτελικό του Final 4 του πρωταθλήματος Κ20 της Super League.

Βασικός για τους Βολιώτες στο γήπεδο της Κηφισιάς ξεκίνησε ο Κομοτηναίος Νάσης Στοΐνοβιτς, που αγωνίστηκε για 78 λεπτά, αφήνοντας στο φινάλε την θέση του στον Τανό.

Βασικός για τη Νίκη Βόλου και ο Εβρίτης Αντώνης Παπαναστασίου που αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο και άφησε τη θέση του στην ανάπαυλα στον Γλυκό.

Στις κερκίδες του γηπέδου βρέθηκε ο θρυλικός Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς που τίμησε τόσο τη φανέλα του Ολυμπιακού όσο και της Εθνικής Σερβίας Μαυροβουνίου με 37 συμμετοχές και 1 γκολ, ενώ και ο Νάσης Στοΐνοβιτς έχει αγωνιστεί με τις μικρότερες Εθνικές της Σερβίας.