Με τους αγωνες της 3ης αγωνιστικής και πλούσια δράση συνεχίζεται το Πρωτάθλημα Παμπαίδων της ΕΚΑΣΑΜΑΘ το προσεχές Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/4, Ωρα 13:00, Κλειστό Ομόνοιας Σερρών: ΑΕ Σέρρες – Ικαροι Σερρών 2
Σάββατο 2/4, Ωρα 13:30, Κλειστό Νέου Σκοπού: Ορφέας Νέου Σκοπού – Πανσερραϊκός
Σάββατο 2/4, Ωρα 16:00, Κλειστό Νιγρίτας: Βισάλτης Νιγρίτας – Ικαροι Σερρών 1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 3/4, Ωρα 17:00, Κλειστό Ποταμουδίων: Μακεδόνες – ΓΣ Ελευθερούπολης
Κυριακή 3/4, Ωρα 18:00, ΔΓΑ Δράμας: Απόλλων Δράμας – Ηρακλής Καβάλας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/4, Ωρα 15:00, Κλειστό Ποταμουδιων: Αγία Βαρβάρα – Ασπίδα Ξάνθης 2
Σάββατο 2/4, Ωρα 15:00, Αμοιρίδειο: Λεύκιππος Ξάνθης – ΕΚ Καβάλας
Σάββατο 2/4, Ωρα 17:00, Κλειστό Χρυσούπολης: ΑΟΟ Χρυσούπολης – ΓΑΣ Αρίων Ξάνθης
Κυριακή 3/4, Ωρα 10:30, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης 1 – Αστέρας Καβάλας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/4, Ωρα 12:00, Κλειστό Μ. Παρασκευόπουλος: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αίας Κομοτηνής
Σάββατο 2/4, Ωρα 14:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Ατλας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας
Κυριακή 3/4, Ωρα 12:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Θύελλα Φερών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/4, Ωρα 19:00, Κλειστό Ομόνοιας Σερρών: ΚΑΟ Σιρις 2021 – Απόλλων Δράμας
Κυριακή 3/4, Ωρα 16:00, ΔΓΑ Δράμας: ΚΑΟ Δράμας – Ακαδημία Λευκώνα
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 3/4, Ωρα 09:00, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Αστέρας Καβάλας 2
Κυριακή 3/4, Ωρα 13:00, ΔΑΚ Ξάνθης: Αρίων Ξάνθης – Αστέρας Καβάλας 1
Κυριακή 3/4, Ωρα 15:00, Κλειστό Ποταμουδιων: Αγια Βαρβαρα – Χρυσούπολη
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/4, Ωρα 16:00, Κλειστό Φερών: Θύελλα Φερών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Σάββατο 2/4, Ωρα 16:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Ατλας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας
Κυριακή 3/4, Ωρα 11:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ Κομοτηνή