ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών για την 8η στην Α’, 7η στην Β’ και 6η στη Γ’ κατηγορία

Από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου που θα διευθύνουν τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής στην Α’, της 7ης στην Β’ και την 6η στην Γ’ Κατηγορία.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών ανά κατηγορία:

ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 13/11, Ώρα 15:00, LIVE ThrakiSports)
Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Απόλλων Διομήδειας (Κοτινούδης, Παπαδόπουλος, Μολώνης)
Γήπεδο Γενισέας: Ελπίδα Γενισέας – Απόλλων Ξάνθης (Γιαπουτζής, Φεράτογλου, Τσίκας)
Γήπεδο Βιστωνίδας: ΑΟ Βιστωνίδας – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Σταφυλάς, Γ. Χρυσέλης, Σπαρτάλης)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Αετός Τοξοτών (Ουζουνίδης, Ασικίδης, Βαμβακίδης)
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Γκώγος)
Γήπεδο Κουτσού: Παύλος Μελάς Κουτσού – Ασπίδα Ξάνθης (Σαββόγλου, Μαστρογιαννάκος, Τσεκμές)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 14/11, Ώρα 15:00)
Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Εθνικός Κιμμερίων (Σταφυλάς, Παπαδόπουλος, Πασχαλίδης)
Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Εχίνος Σπορ (Μαστρογιαννάκος, Α. Χρυσέλης, Καραλευθέρης)
Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Δόξα Σταυρούπολης (Τσοπουλίδης, Γ. Χρυσέλης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Κ. Μπένη: Ατρόμητος Χρύσας – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Γκαϊτατζής, Τσεκμές, Καραλιάς)
Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίδα Πηγαδίων – Αετός Γοργόνας (Διαλυνάς, Οτουζμπιρ, Μολώνης)
ΡΕΠΟ: Άτλας Σελίνου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 14/11, Ώρα 11:30)
Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Αστέρας Μαγικού (Βαμβακίδης Μαστρογιαννάκος, Καραλιάς)
Γήπεδο Κεραυνός Λευκόπετρας – Άρης Πετεινού Β’ (Καραλευθέρης, Α. Χρυσέλης, Διαλυνάς)
Γήπεδο Εχίνου: ΑΟ Μύκης – Κεσσάνη Ερασμίου (Σταφυλάς, Γ. Χρυσέλης, Τσίκας)
Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – ΑΟ Κότινο (Ασικίδης, Ουζουνίδης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Ξάνθη 2 (Τσοπουλίδης, Οτουζμπίρ, Γκώγος)
Γήπεδο Μαγγάνων: Θύελλα Μαγγάνων – ΑΕΚ Κυψέλης (Γκαϊτατζής, Παπαδόπουλος, Πασχαλίδης)
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΞ Ραιδεστός