ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα των κορασίδων και παγκορασίδων

Οι κληρώσεις και για τα πρωταθλήματα κορασίδων και παγκορασίδων πραγματοποιήθηκαν από την ΕΣΠΕΘΡ.

Πολλές ομάδες και αρκετοί όμιλοι συνθέτουν τα συγκεκριμένα πρωταθλήματα με το Θρακιώτικο στοιχείο να είναι εμφανές παντού, με 4 ομίλους στο πρωτάθλημα κορασίδων όπου θα αγωνιστούν Θρακιώτες και 5 ομίλους παγκορασίδων.

Πιο συγκεκριμένα στο πρωτάθλημα κορασίδων οι όμιλοι:

Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Β’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελευθερούπολη – Παγγαίο
Ερμογένης2 – Καβάλα1
Ανδροσθένης1 – Ρεπό
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης1 – Ελευθερούπολη
Παγγαίο – Ερμογένης2
Ρεπό – Καβάλα1
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης2 – Ανδροσθένης1
Καβάλα1 – Παγγαίο
Ελευθερούπολη – Ρεπό
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης1 – Καβάλα1
Ελευθερούπολη – Ερμογένης2
Ρεπό – Παγγαίο
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Παγγαίο – Ανδροσθένης1
Καβάλα1 – Ελευθερούπολη
Ερμογένης2 – Ρεπό
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Παγγαίο – Ελευθερούπολη
Καβάλα1 – Ερμογένης2
Ρεπό – Ανδροσθένης1
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελευθερούπολη – Ανδροσθένης1
Ερμογένης2 – Παγγαίο
Καβάλα1 – Ρεπό
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης1 – Ερμογένης2
Παγγαίο – Καβάλα1
Ρεπό – Ελευθερούπολη
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Καβάλα1 – Ανδροσθένης1
Ερμογένης2 – Ελευθερούπολη
Παγγαίο – Ρεπό
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης1 – Παγγαίο
Ελευθερούπολη – Καβάλα1
Ρεπό – Ερμογένης2

Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Γ’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Καβάλα2 – Αμυγδαλεώνας
Ανδροσθένης2 – Χρυσούπολη
Ερμογένης1 – Ρεπό
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Καβάλα2
Αμυγδαλεώνας – Ανδροσθένης2
Ρεπό – Χρυσούπολη
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης2 – Ερμογένης1
Χρυσούπολη – Αμυγδαλεώνας
Καβάλα2 – Ρεπό
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Χρυσούπολη
Καβάλα2 – Ανδροσθένης2
Ρεπό – Αμυγδαλεώνας
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμυγδαλεώνας – Ερμογένης1
Χρυσούπολη – Καβάλα2
Ανδροσθένης2 – Ρεπό
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμυγδαλεώνας – Καβάλα2
Χρυσούπολη – Ανδροσθένης2
Ρεπό – Ερμογένης1
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Καβάλα2 – Ερμογένης1
Ανδροσθένης2 – Αμυγδαλεώνας
Χρυσούπολη – Ρεπό
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Ανδροσθένης2
Αμυγδαλεώνας – Χρυσούπολη
Ρεπό – Καβάλα2
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Χρυσούπολη – Ερμογένης1
Ανδροσθένης2 – Καβάλα2
Αμυγδαλεώνας – Ρεπό
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Αμυγδαλεώνας
Καβάλα2 – Χρυσούπολη
Ρεπό – Ανδροσθένης2

Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Δ’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΣ Ακαδημία – ΑΕ Κομοτηνής
Νίκη – Αμαζόνες
Φοίνικας – ΡΕΠΟ
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας – ΑΣ Ακαδημία
ΑΕ Κομοτηνής – Νίκη
ΡΕΠΟ – Αμαζόνες
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Νίκη – Φοίνικας
Αμαζόνες – ΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ακαδημία – ΡΕΠΟ
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας – Αμαζόνες
ΑΣ Ακαδημία – Νίκη
ΡΕΠΟ – ΑΕ Κομοτηνής
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής – Φοίνικας
Αμαζόνες – ΑΣ Ακαδημία
Νίκη – ΡΕΠΟ
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Ακαδημία
Αμαζόνες – Νίκη
ΡΕΠΟ – Φοίνικας
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΣ Ακαδημία – Φοίνικας
Νίκη – ΑΕ Κομοτηνής
Αμαζόνες – ΡΕΠΟ
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας – Νίκη
ΑΕ Κομοτηνής – Αμαζόνες
ΡΕΠΟ – ΑΣ Ακαδημία
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμαζόνες – Φοίνικας
Νίκη – ΑΣ Ακαδημία
ΑΕ Κομοτηνής – ΡΕΠΟ
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας – ΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ακαδημία – Αμαζόνες
ΡΕΠΟ – Νίκη

Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Ε’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα – Έβρος
ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος
Σπάρτακος – ΡΕΠΟ
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σπάρτακος – Θύελλα
Έβρος – ΑΟ Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ – Άθλος
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΟ Ορεστιάδας – Σπάρτακος
Άθλος – Έβρος
Θύελλα – ΡΕΠΟ
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σπάρτακος – Άθλος
Θύελλα – ΑΟ Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ – Έβρος
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Έβρος – Σπάρτακος
Άθλος – Θύελλα
ΑΟ Ορεστιάδας – ΡΕΠΟ
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Έβρος – Θύελλα
Άθλος – ΑΟ Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ – Σπάρτακος
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα – Σπάρτακος
ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος
Άθλος – ΡΕΠΟ
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σπάρτακος – ΑΟ Ορεστιάδας
Έβρος – Άθλος
ΡΕΠΟ – Θύελλα
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Άθλος – Σπάρτακος
ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα
Έβρος – ΡΕΠΟ
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σπάρτακος – Έβρος
Θύελλα – Άθλος
ΡΕΠΟ – ΑΟ Ορεστιάδας

Ενώ τέλος οι 6 όμιλοι του πρωταθλήματος παγκορασίδων:

Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Γ’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης2 – Χρυσούπολη
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμυγδαλεώνας1 – Ανδροσθένης2
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης2 – Ερμογένης1
Χρυσούπολη – Αμυγδαλεώνας1
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Χρυσούπολη
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμυγδαλεώνας1 – Ερμογένης1
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Χρυσούπολη – Ανδροσθένης2
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ανδροσθένης2 – Αμυγδαλεώνας1
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Ανδροσθένης2
Αμυγδαλεώνας1 – Χρυσούπολη
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Χρυσούπολη – Ερμογένης1
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ερμογένης1 – Αμυγδαλεώνας1

Κ6 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Δ’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΣ Ακαδημία – ΑΕ Κομοτηνής1
Νίκη1 – Αμαζόνες1
Φοίνικας1 – ΡΕΠΟ
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας1 – ΑΣ Ακαδημία
ΑΕ Κομοτηνής1 – Νίκη1
ΡΕΠΟ – Αμαζόνες1
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Νίκη1 – Φοίνικας1
Αμαζόνες1 – ΑΕ Κομοτηνής1
ΑΣ Ακαδημία – ΡΕΠΟ
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας1 – Αμαζόνες1
ΑΣ Ακαδημία – Νίκη1
ΡΕΠΟ – ΑΕ Κομοτηνής1
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής1 – Φοίνικας1
Αμαζόνες1 – ΑΣ Ακαδημία
Νίκη1 – ΡΕΠΟ
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής1 – ΑΣ Ακαδημία
Αμαζόνες1 – Νίκη1
ΡΕΠΟ – Φοίνικας1
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΣ Ακαδημία – Φοίνικας1
Νίκη1 – ΑΕ Κομοτηνής1
Αμαζόνες1 – ΡΕΠΟ
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας1 – Νίκη1
ΑΕ Κομοτηνής1 – Αμαζόνες1
ΡΕΠΟ – ΑΣ Ακαδημία
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμαζόνες1 – Φοίνικας1
Νίκη1 – ΑΣ Ακαδημία
ΑΕ Κομοτηνής1 – ΡΕΠΟ
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας1 – ΑΕ Κομοτηνής1
ΑΣ Ακαδημία – Αμαζόνες1
ΡΕΠΟ – Νίκη1

Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Ε’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα1 – Έβρος
ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Έβρος – ΑΟ Ορεστιάδας
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Άθλος – Έβρος
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα1 – ΑΟ Ορεστιάδας
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Άθλος – Θύελλα1
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Έβρος – Θύελλα1
Άθλος – ΑΟ Ορεστιάδας
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Έβρος – Άθλος
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα1
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα1 – Άθλος

Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
ΣΤ’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΓΣ Δράμας2 – ΓΣ Δράμας3
Το Ρούπελ – Γαία2
Ελπίς2 – ΡΕΠΟ
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελπίς2 – ΓΣ Δράμας2
ΓΣ Δράμας3 – Το Ρούπελ
ΡΕΠΟ – Γαία2
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Το Ρούπελ – Ελπίς2
Γαία2 – ΓΣ Δράμας3
ΓΣ Δράμας2 – ΡΕΠΟ
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελπίς2 – Γαία2
ΓΣ Δράμας2 – Το Ρούπελ
ΡΕΠΟ – ΓΣ Δράμας3
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΓΣ Δράμας3 – Ελπίς2
Γαία2 – ΓΣ Δράμας2
Το Ρούπελ – ΡΕΠΟ
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΓΣ Δράμας3 – ΓΣ Δράμας2
Γαία2 – Το Ρούπελ
ΡΕΠΟ – Ελπίς2
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΓΣ Δράμας2 – Ελπίς2
Το Ρούπελ – ΓΣ Δράμας3
Γαία2 – ΡΕΠΟ
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελπίς2 – Το Ρούπελ
ΓΣ Δράμας3 – Γαία2
ΡΕΠΟ – ΓΣ Δράμας2
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Γαία2 – Ελπίς2
Το Ρούπελ – ΓΣ Δράμας2
ΓΣ Δράμας3 – ΡΕΠΟ
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Ελπίς2 – ΓΣ Δράμας3
ΓΣ Δράμας2 – Γαία2
ΡΕΠΟ – Το Ρούπελ

Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – Πρόγραμμα αγώνων 2020-2021 (Α’ φάση)
Η’ Όμιλος
Α’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής2 – Θύελλα2
Αμαζόνες2 – Νίκη2
Φοίνικας2 – ΡΕΠΟ
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας2 – ΑΕ Κομοτηνής2
Θύελλα2 – Αμαζόνες2
ΡΕΠΟ – Νίκη2
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Αμαζόνες2 – Φοίνικας2
Νίκη2 – Θύελλα2
ΑΕ Κομοτηνής2 – ΡΕΠΟ
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας2 – Νίκη2
ΑΕ Κομοτηνής2 – Αμαζόνες2
ΡΕΠΟ – Θύελλα2
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα2 – Φοίνικας2
Νίκη2 – ΑΕ Κομοτηνής2
Αμαζόνες2 – ΡΕΠΟ
Β’ Γύρος
1η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Θύελλα2 – ΑΕ Κομοτηνής2
Νίκη2 – Αμαζόνες2
ΡΕΠΟ – Φοίνικας2
2η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΑΕ Κομοτηνής2 – Φοίνικας2
Αμαζόνες2 – Θύελλα2
Νίκη2 – ΡΕΠΟ
3η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας2 – Αμαζόνες2
Θύελλα2 – Νίκη2
ΡΕΠΟ – ΑΕ Κομοτηνής2
4η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Νίκη2 – Φοίνικας2
Αμαζόνες2 – ΑΕ Κομοτηνής2
Θύελλα2 – ΡΕΠΟ
5η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Φοίνικας2 – Θύελλα2
ΑΕ Κομοτηνής2 – Νίκη2
ΡΕΠΟ – Αμαζόνες2