Θυμήθηκε την επέτειο του… ιστορικού (πρώτου) γκολ της καριέρας του στο 7-2 σε βάρος της Ξάνθης ο Σιώπης

Τέτοια μέρα ακριβώς έναν χρόνο πριν η Ξάνθη γνώριζε ντροπιαστική ήττα με 7-2 από τον Άρη στην αυλαία της Super League και ο Μανώλης Σιώπης δεν ξέχασε -με τη βοήθεια φίλου των κιτρινόμαυρων- την επέτειο.

Βλέπετε, στις καθυστερήσεις του ματς ο Εβρότης διεθνής μέσος κατάφερε να πετύχει το πρώτο γκολ καριέρας, έστω και με εκτέλεση πέναλτι και παρά το γεγονός ότι είχε χάσει πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο. Ενα γκολ που πανηγύρισε έξαλλα.

Ο Σιώπης ποστάρισε το γκολ μετά την… υπενθύμιση φίλου του Άρη στα social media, με τον πανηγυρισμό του, να είναι όντως, ένας από τους πιο ξεχωριστούς της περασμένης σεζόν…