ΕΠΣ Ξάνθης: Ανακοίνωση του Ερμή Μάνδρας κατά των βοηθών Οτουζμπίρ και Γκώγου στον αγώνα με την Ασπίδα

Ο Ερμής Μάνδρας μπορεί αν προηγήθηκε με 2-0 στο ημίχρονο, στην αναμέτρηση με την Ασπίδα Ξάνθης για την 12η αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Ξάνθης, ωστόσο τελικά έφυγε με σκυμμένο κεφάλι από το γήπεδο.

Η Ασπίδα στα εναπομείναντα 45 λεπτά κατάφερε να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση και τελικά επικράτησε με 2-5, αφήνοντας όμως τους γηπεδούχους με πολλά παράπονα από την διαιτησία.

Για την ακρίβεια, όπως προκύπτει από την ανακοίνωση της Μάνδρας, τα βέλη της δεν στρέφονται τόσο στον διαιτητή Κτίστη αλλά στους δύο βοηθούς του Οτουζμπίρ και Γκώγκο.

Η ανακοίνωση του Ερμή Μάνδρας:

… Με τέτοιους επόπτες, όπως στον σημερινό αγώνα, Οντως… No Signal, αλλά και καμιά Ελπίδα. Απλά, τους… Λυπούμαστε..,οποιοδήποτε άλλο συναίσθημα θα ήταν άκυρο!!