LIVE και LIVE Streaming από το ΔΑΚ Κομοτηνής για την Β’ Εθνική: ΓΑΣ Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας

Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την εξέλιξη στον αγώνα ΓΑΣ Κομοτηνή – Δοξα Λευκάδας για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος του Βορείου Ομίλου της Β’ Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών.

Καλησπέρα! Από αυτήν την ανάρτηση θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε απευθείας την εξέλιξη στο παιχνίδι ΓΑΣ Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας για την 7η αγωνιστική του Βορείου Ομίλου της Β’ Εθνικής Ανδρών.

Ο αγώνας μεταδίδεται απευθείας και από την Δέλτα Τηλεόραση σε περιγραφή Κοσμά Πανταζή. Μπορείτε να παρακολουθήσετε παρακάτω την μετάδοση και σε live streaming ενώ φυσικά θα υπάρχει και γραπτή ανανέωση με την ενημέρωση του σκορ.

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας: 18-18 (1ο δεκάλεπτο), 35-44 (αποτέλεσμα ημιχρόνου), 40-57 (25′), 44-62 (27′), 52-65 (3ο δεκάλεπτο), 58-69 (33′), 66-74 (36′), 69-74 (38′), 72-78 (Σπεντζος τριποντο στα 18 δευτερόλεπτα), 72-79 ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ