ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του τριημέρου

Με αναμετρήσεις που δεν θα περιοριστούν στο Σαββατοκύριακο αλλά θα επεκταθούν και αυτή τη φορά και Δευτέρα συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Πάντως η Α’ Κατηγορία θα έχει ολοκληρωθεί ως το βράδυ της Κυριακής. Οι δυο εκκρεμότητες που θα μείνουν για την Δευτέρα αφορούν δυο αγώνες της Β’ Κατηγορίας.

Συνοπτικά το πρόγραμμα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSpportS)
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Ορέστης Ορεστιάδας
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θράκη Φερών
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Στάδιο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – ΑΕΚ Έβρου
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Έβρος Σουφλίου
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο «Χρυσοπηγή Δεβετζή» Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Άρδας Καστανέων
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Νεοχωρίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενιου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΕ Ριζίων
Δευτέρα 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Δόξας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Νέας Χηλής
Σάββατο 19/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαρακανά: ΑΟ Αγνάνια (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) – ΑΟ Καππαδοκών
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αρίστενου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Μάκρης
Κυριακή 20/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Αβαντα
Κυριακή 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
Δευτέρα 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – ΑΟ Μοναστηρακίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Δορίσκου