ΕΠΣ Έβρου: Αυλαία της α’ φάσης το Σαββατοκύριακο με την 3η αγωνιστική του Κυπέλλου

Η 3η και τελευταία αγωνιστική της α’ φάσης θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 21-22 Σεπτεμβρίου για το θεσμό του κυπέλλου στην ΕΠΣ Έβρου.

Μετά από αυτήν θα ξεκαθαρίσουν ποιες δύο ομάδες κάθε ομίλου θα συνεχίσουν στην β’ φάση του θεσμού.

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ορέστης Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ακρίτας Ορμενίου
ΡΕΠΟ: Άρδας Καστανέων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΡΕΠΟ: Ορφέας Σοφικού

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ακρίτας Φυλακίου
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Έβρος Σουφλίου
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – ΑΟ Μάκρης
ΡΕΠΟ: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ατρόμητος Άβαντα
ΡΕΠΟ: ΑΟ Καππαδοκών

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – Θράκη Φερών
ΡΕΠΟ: ΑΣ Πέπλου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Άνθειας: ΑΕΚ Έβρου – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αρίστεινου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Μαΐστρου
ΡΕΠΟ: Νίκη Απαλού

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μαρακανά: ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) – Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης