ΕΠΣ Έβρου: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου, οι βαθμολογίες και η τελευταία αγωνιστική

Πλήρης αγωνιστική είχαμε το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου στην ΕΠΣ Έβρου, για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου.

Συνολικά είχαμε 49 τέρματα σε όλους τους ομίλους. Οι μόνες ομάδες που διπλασίασαν τις νίκες τους ήταν ο Άρδας Καστανέων και ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ορέστης Ορεστιάδας – Ακρίτας Νέας Βύσσας 3-2
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Ακρίτας Νέας Βύσσας 3 (3-0)
2. Ορέστης Ορεστιάδας 3 (3-2)*
3. Ασπίδα Θουρίου 0 (2-6)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Ασπίδα Θουρίου – Ορέστης Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης 0-3
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Δόξα Στέρνας 3 (3-2)*
2. Ένωση Οινόης 3 (5-3)
3. Δόξα Ορεστιάδας 0 (0-3)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ακρίτας Ορμενίου – Άρδας Καστανέων 0-2
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Άρδας Καστανέων 6 (3-0)
2. Ακρίτας Ορμενίου 0 (0-2)*
3. ΠΑΕ Ριζίων 0 (0-1)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
ΠΑΕ Ριζίων – Ακρίτας Ορμενίου
ΡΕΠΟ: Άρδας Καστανέων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού 1-1
ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Ορφέας Σοφικού 4 (7-1)
2. Ατρόμητος Ασπρονερίου 1 (1-1)*
3. Δόξα Δόξας 0 (0-6)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Δόξα Δόξας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΡΕΠΟ: Ορφέας Σοφικού

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ακρίτας Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης 1-4
ΡΕΠΟ: ΑΟ Νεοχωρίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. ΑΟ Νεοχωρίου 3 (3-1)*
2. Ηρακλής Σαγήνης 3 (5-4)
3. Ακρίτας Φυλακίου 0 (1-4)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
ΑΟ Νεοχωρίου – Ακρίτας Φυλακίου
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Έβρος Σουφλίου – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης 1-0
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Δαδιάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Ακρίτας Δαδιάς 3 (2-0)*
2. Έβρος Σουφλίου 3 (1-0)*
3. Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης 0 (0-3)
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Ακρίτας Δαδιάς – Έβρος Σουφλίου
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΑΟ Μάκρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3
ΡΕΠΟ: ΑΕ Νέας Χηλής

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 6 (7-1)
2. ΑΟ Μάκρης 0 (0-3)*
3. ΑΕ Νέας Χηλής 0 (1-4)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
ΑΕ Νέας Χηλής – ΑΟ Μάκρης
ΡΕΠΟ: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Καππαδοκών 5-1
ΡΕΠΟ: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 3 (5-2)*
2. Ατρόμητος Άβαντα 3 (5-1)*
3. ΑΟ Καππαδοκών 0 (3-10)
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 22/9, Ώρα 17:30)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ατρόμητος Άβαντα
ΡΕΠΟ: ΑΟ Καππαδοκών

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Θράκη Φερών – ΑΣ Πέπλου 7-0
ΡΕΠΟ: ΑΟ Μοναστηρακίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. ΑΟ Μοναστηρακίου 3 (4-1)*
2. Θράκη Φερών 3 (7-0)*
3. ΑΣ Πέπλου 0 (1-11)
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
ΑΟ Μοναστηρακίου – Θράκη Φερών
ΡΕΠΟ: ΑΣ Πέπλου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Αρίστεινου 2-1
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Έβρου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. ΑΕΚ Έβρου 3 (6-0)*
2. Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 3 (2-1)*
3. ΑΟ Αρίστεινου 0 (1-8)
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 22/9, Ωρα 17:30)
ΑΕΚ Έβρου – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αρίστεινου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού 2-2
ΡΕΠΟ: ΑΟ Δορίσκου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Νίκη Απαλού 4 (9-4)
2. ΑΟ Μαΐστρου 1 (2-2)*
3. ΑΟ Δορίσκου 0 (2-7)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Σάββατο 21/9, Ώρα 17:30)
ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Μαΐστρου
ΡΕΠΟ: Νίκη Απαλού

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης 6-0
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Ένωση Αλεξανδρούπολης 3 (6-0)*
2. Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης 3 (2-7)
3. ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) 0 (1-2)*
*Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό τους

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η, Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) – Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης