ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών της 12ης αγωνιστικής στην Α’ και Β’ Kατηγορία

 

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές των αγώνων για την 12η αγωνιστική που θα διευθύνουν τους αγώνες στην Α’ και Β’ Κατηγορία.

Στην Α’ Κατηγορία έχουμε την έναρξη του β’ γύρου, ενώ στη Β’ κατηγορία έχουμε πολλούς αγώνες μέχρι την ολοκλήρωση του α’ γύρου.

Ενδιαφέρουσες αναμένονται όλες οι προγραμματισμένες αναμετρήσεις τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 9/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου (Στρατούδης, Γεωργακούδης, Παλαιοπάνης)
Σαββατο 9/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανέων – Έβρος Σουφλίου (Σουβάρας, Κώνογλου, Χριστίδου)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΕΚ Έβρου (Σιδηρόπουλος, Καραΐσκος, Κωστακιώτης)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Κεφίλης, Γεωργακούδης, Καλαϊτζίδης)
Δευτέρα 11/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Θράκη Φερών (Σιδηρόπουλος, Διαμάντης, Τσίκας)
ΡΕΠΟ: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 9/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Δόξα Στέρνας (Καλαϊτζίδης, Τσίκας, Βακαλίδης)
Σάββατο 9/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ηρακλής Σαγήνης (Σαββούδης, Κεσούδης, Δαλής)
Κυριακή 10/2, Ώρα 11:00, Γήπεδο Οινόης: Δόξα Ορεστιαδας – Δόξα Δόξας (Διαμάντης, Θεοδωρακέλης, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων (Κεσούδης, Σκίνδρης, Τρύπης)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Ορμενίου (Σιβούδης, Σαββούδης, Χριστίδου)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Κορνισώρλης, Τσομπανίδης)
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Ασπρονερίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Μοναστηρακίου (Κωνσταντάκης, Τρύπης, Μ. Σκίνδρη)
Σάββατο 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΕ Νέας Χηλής (Παππάς, Σιβούδης, Τουντζιαράκης)
Σάββατο 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) (Σκίνδρης, Κονταράς, Χατζόπουλος)
Σάββατο 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΣ Πέπλου (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Θεοδωρακέλης)
Κυριακή 10/2, Ώρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης Άλεξ – Φορτούνα Αλεξανδρούπολης (Σουβαράς, Κώνογλου, Κορνισώρλης)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Πυρσός Σιδηρούς (Κονταράς, Τουντζιαράκης, Παλαμιδάς)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Παππάς, Κωνσταντάκης, Ντομάρης)
Κυριακή 10/2, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Καππαδοκών (Σιμίδης, Ουζουνίδης, Βοσνάκος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ