ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα των 19 αγώνων του Σαββατοκύριακου για Α’ και Β’ Κατηγορία

 

Με την 3η αγωνιστική συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου αλλά και ο Βόρειος και ο Νότιου Όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Τα παιχνίδια διεξάγονται απόγευμα Σάββατου, Κυριακή πρωί και Κυριακή απόγευμα χωρίς δευτεριάτικο παιχνίδι αυτή τη φορά.Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE THRAKISPORTS)
Σάββατο 20/10, Ωρα 16:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΟ Νεοχωρίου
Σάββατο 20/10, Ωρα 16:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Άρδας Καστανεών
Κυριακή 21/10, Ωρα 16:00, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Διδμοτείχου
Κυριακή 21/10, Ωρα 16:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ποντιακός
Κυριακή 21/10, Ωρα 16:00, Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: ΑΕΚ Έβρου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ομόνοια Φυλακίου
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης – Πυρσός Σιδηρού
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Καππαδοκών
Σάββατο 20/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μαΐστρου
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΕ Νέας Χηλής
Κυριακή 21/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Εθνικός Κ20
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουτρούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Πέπλου
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Κυριακή 21/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Αρίστεινου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here