ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων για το προσεχές Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές όλων των κατηγοριών της ΕΚΑΣΑΜΑΘ για το Σαββατοκύριακο 13-14 Οκτώβρη και την ερχόμενη Τετάρτη 17 του μηνός ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλα τα πρωταθλήματα και σε παρένθεση οι διαιτητές

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΗ 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 13/10, Ωρα 16:00, Κλειστό Κομοτηνής: Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Άθλος Ξάνθης (Ντούρας – Μπαβέλας)

Σάββατο 13/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Μπαλατζή: Αρίων Ξάνθης – Αίαντας Κομοτηνής (Ισιγώνης – Ευσταθιάδης)

Σάββατο 13/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Σουφλίου: Εβρος Σουφλίου – Βύρωνας Καβάλας (Χατζόπουλος – Παπαηλίας)

Σάββατο 13/10, Ωρα 19:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αγία Βαρβάρα (Μιχελης – Μαρτυγακης)

Σάββατο 13/10, Ωρα 20:00, Κλειστό Καβάλας: ΑΟ Καβάλας – ΑΕ Κομοτηνής (Λάλλα – Μπιλμπίλης)

Κυριακή 13/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Φερών: Θύελλα Φερών – Φιλία Ορεστιάδας (Αλεξόπουλος – Παπαγεωργίου)

Κυριακή 13/10, Ωρα 18:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Χρυσούπολης (Μπέης – Καλλιτσάρη Β.)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 13/10, Ωρα 15:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξνδρούπολης – Αίαντας Κομοτηνής (Μπέης – Παναγόπουλος)

Σάββατο 13/10, Ωρα 17:00 Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης (Παρασίδης – Αθανασιάδης)

Σάββατο 13/10, Ωρα 18:00, Κλειστό Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης (Ανεστάκης – Παζαρκας)

Σάββατο 13/10, Ωρα 18:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Φιλία Ορεστιάδας (Μπαβέλας – Τσαχιρίδη)

Κυριακή 14/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Μπαλτατζή: Αρίων Ξάνθης – ΑΟ Καβάλα (Ρούκας – Καλαϊτζής)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 13/10, Ωρα 15:00, Κλειστό Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης (Παρασίδης – Αθανασιάδης)

Σάββατο 13/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξνδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μιχελης – Σακελλαρίδης)

Σάββατο 13/10, Ωρα 17:00, Κλειστό Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών (Γκαλτανας – Ψημένος)

Κυριακή 14/10, Ωρα 13:00, Κλειστό Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπαβέλας – Σερετίδης)

Κυριακή 14/10, Ωρα 15:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Αραμπατζόγλου – Τσαχιρίδη)

Τετάρτη 17/10, Ωρα 21:30, Κλειστό Αμοιρίδης: Λεύκιππος Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης (Ισιγώνης – Παπαθεολόγλου)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 13/10, Ωρα 16:00, Κλειστό Καβάλας:  Αστέρας Καβάλας – Ασπίδα 2001 Ξάνθης (Κανελλόπουλος – Μιντζιρίκης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here