ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί της πρεμιέρας σε Α’ και Β’ Κατηγορία

 

Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο και στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου σε Α’ και Β΄κατηγορία με την επιτροπή της ενωσης να γνωστοποιεί τους διαιτητές.

Η σέντρα στο μεγάλο πρωτάθλημα γίνεται το Σάββατο σε Σουφλί και Φέρες, στην Α’ κατηγορια και σε 6 αγώνες της Β’ κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητες:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο «Δημήτρης Μπακιρτζής» Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανεών (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Κίτσος)

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ορφέας Σοφικού (Β. Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κεφίλης, Κεσούδης, Τσίκας)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – ΑΟ Νεοχωρίου (Ουζουνίδης, Καραισκος, Παλαιοπάνης)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο «Φώτης Κοσμάς»: ΑΕΚ Έβρου – Ορέστης Ορεστιάδας (Παπάς, Σταφυλάς, Ναζιρόπουλος)

Ρεπό: ΑΟ Ποντιακός Αλεξανδρούπολης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Πέπλου: ΑΟ Πέπλου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β (Σταφυλάς, Παλαιοπάνης, Βοσνάκος)

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ακρίτας Δαδιάς (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Τρύπης)

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Δορίσκου (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Τουντζιαράκης)

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Μοναστηριακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – Πυρσός Σιδηρού (Σιμίδης, Κώνογλου, Βοσνάκος)

Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φορτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καππαδοκών (Β. Στρατούδης, Παπας, Καραίσκος)

Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμάρης: ΑΟ Θράκης Άλεξ – ΑΟ Μαΐστρου (Σταφυλάς, Ναζιρόπουλος, Βοσνάκος)

Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΟ Αρίστεινου (Κωνσταντάκης, Κώνογλου, Χ. Στρατούδης)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Σουβαράς, Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Θύελλα Κυπρίνου (Σκίνδρης, Καλαιτζίδης, Χριστιδου)

Σάββατο 29/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου (Διαμάντης, Κεφίλης, Δαλης)

Κυριακή 30/9, Ώρα 11:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης (Κεσούδης, Τσικας, Αρκομάνης)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Σκίνδρης, Τουντζιαράκης, Χριστίδου)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ορεστιάδας (Καλαιτζίδης, Τρύπης, Μ. Σκίνδρη)

Κυριακή 30/9, Ώρα 16:30, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων- Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σιβούδης, Χατζόπουλος, Τσομπανίδης)

Ρεπό: Δόξα Δόξας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here