ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών για την 3η αγωνιστική του Κυπέλλου

 

Πραγματοποιούνται το προσεχές Σαββατοκύριακο (22-23 Σεπτεμβρίου) οι αναμετρήσεις της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής για την Α’ Φάση του Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί για το Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου «Σιγρέκης» έχουν ως εξής:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου)

Γήπεδο Αγνάντιας, Ώρα 17:00, ΑΕΚ Έβρου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Σταφυλάς, Κίτσιος, Σιβούδης)

Γήπεδο Μαΐστρου, Ώρα 17:00, ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Αρίστεινου (Στρατούδης Β., Βασιλόπουλος, Ουζουνίδης)

Γήπεδο Απαλού, Ώρα 17:00, Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα (Σιμίδης, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Γήπεδο Σιδηρου, Ώρα 17:00, Πυρσός Σιδηρούς – Έβρος Σουφλίου (Σουβάρας, Κονταράς, Βοσνάκος)

Γήπεδο Κυπρίνου, Ώρα 17:00, Θύελλα Κυπρίνου – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκίνδρης, Κόνογλου, Χριστίδου)

Γήπεδο Ασπρονερίου, Ώρα 17:00, Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού (Κεσούδης, Δαλής, Καλαϊτζίδης)

Γήπεδο Στέρνας, Ώρα 17:00, Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου (Κεφύλης, Κωστακιώτης, Τσίκας)

Γήπεδο Καστανεών, Ώρα 17:00, Άρδας Καστανέων – Ακρίτας Ορμενίου (Διαμαντής, Κωνσταντάκης, Τρύπης)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου)

Γήπεδο Παλαγίας, Ώρα 17:00, Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καππαδοκών (Τερζόπουλος, Σουβάρας, Ναζιρόπουλος)

Γήπεδο Νέας Χηλής, Ώρα 17:00, ΑΕ Νέας Χιλής – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Στρατούδης Β., Σιμίδης, Σταφυλάς)

Γήπεδο Μοναστηρακίου, Ώρα 17:00, ΑΟ Μοναστηρακίου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Στρατούδης, Ουζουνίδης Χ., Τρύπης)

Γήπεδο Δορίσκου, Ώρα 17:00, ΑΟ Δορίσκου – Θράκη Φερών (Βασιλόπουλος, Κωστακιώτης, Κώνογλου)

Γήπεδο Δαδιάς, Ώρα 17:00, Ακρίτας Δαδιάς – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Κωνσταντάκης, Κίτσος, Παλαιοπάνης)

Γήπεδο Κυπρίνου, Ώρα 17:00, Θύελλα Κυπρίνου – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκίνδρης, Κώνογλου, Χριστίδου)

Γήπεδο Σαγήνης, Ώρα 17:00, Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου (Καλαϊτζίδης, Αρκομάνης, Σκίνδρη Μ.)

Γήπεδο Νέας Βύσσας, Ώρα 17:00, Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης (Διαμαντής, Δαλής, Τσομπανίδης)

Γήπεδο Ορεστιάδας, Ώρα 17:00, Ορέστης Ορεστιάδας – Δόξα Ορεστιάδας (Κεσούδης, Σκίνδρης, Χριστίδου)

Γήπεδο Ελληνοχωρίου, Ώρα 17:00, Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας (Σιβούδης, Καραϊσκος), Τουντζιαράκης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here