ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα των αγώνων του Κυπέλλου το Σαββατοκύριακο

 

Πραγματοποιούνται το προσεχές Σαββατοκύριακο (22-23 Σεπτεμβρίου) οι αναμετρήσεις της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής για την Α’ Φάση του Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Όπως έχει αναλύσει το ThrakiSportS, 12 ομάδες ήδη έχουν εξασφαλίσει την πρόκρισή τους ενώ άλλα 12 εισιτήρια θα κριθούν σε αυτήν την τελευταία αγωνιστική. Το αναλυτικό πρόγραμμα ανά όμιλο για το Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου «Σιγρέκης» έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καππαδοκών
Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (ΑΟ Αγναντιας)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: ΑΕ Νέας Χιλής – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: ΑΟ Μάκρης

30ς ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, 17:00, Γήπεδο Αγνάντιας: ΑΕΚ Έβρου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: ΑΟ Θράκης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:οο, Γήπεδο Μαϊστρου: ΑΟ Μαϊστρου – ΑΟ Αρίστεινου
Ρεπό:ΑΟ Θράκης

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα
Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: Μοναστηράκι-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος-Θράκη Φερών
Ρεπό: Πέπλος

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Σιδηρουν: Πυρσος Σιδηρούς – Έβρος Σουφλίου
Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς-Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας
Ρεπό: Διδυμότειχο

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού
Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδεο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης
Κυριακή 23/9 Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Δόξα Ορεστιάδας

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου
Κυριακή 23/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Νεοχώρι

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανέων – Ακρίτας Ορμενίου
Ρεπό: Ρίζια

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here