ΕΠΣ Έβρου: Οι βαθμολογίες και στους 12 ομίλους του Κυπέλλου μετά την 2η αγωνιστική

 

Με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακου στους ομίλους του Κυπέλλου «Σιγρέκης» »της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Πλέον απομένει άλλη μια αγωνιστική για να ολοκληρωθεί η αγωνιστική δράση και να ξεχωρίσουν οι ομάδες που θα προκριθούν στην β’ φάση, όπου αρχίζουν τα νοκ άουτ.

Αναλυτικά η βαθμολογία όπως έχει διαμορφωθεί ανά όμιλο:

1oς όμιλος: ΑΟ Καππαδοκών 3, Ποντιακός 1, Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ 1 (απομένει το Ποντιακός – ΑΟ Καππαδοκών)

2ος όμιλος: ΑΟ Μάκρης 4, Ιπποκράτης 1, ΑΕ Νέας Χηλής 0 (απομένει το ΑΕ Νέας Χηλής – Ιπποκράτης)

3ος όμιλος: ΑΟ Θράκης Άλεξ 3, ΑΕΚ Έβρου 3, Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης 0 (απομένει το ΑΕΚ Έβρου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης)

4ος όμιλος: ΑΟ Μαΐστρου 3, ΑΟ Αρίστεινου 3, ΠΑΕ Νίψας αποχώρησε (απομένει το ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Αρίστεινου)

5ος όμιλος: Ατρόμητος Άβαντα 6, Ένωση Άνθειας Αρίστεινου 3, Νίκη Απαλού 3, ΑΟ Μοναστηρακίου 0 (απομένουν τα Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα, ΑΟ Μοναστηρακίου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου)

6ος όμιλος: Θράκη Φερών 3, ΑΟ Δορίσκος 1, ΑΣ Πέπλου 1 (απομένει το ΑΟ Δορίσκου – Θράκη Φερών)

7ος όμιλος: Έβρος Σουφλίου 6, Πυρσός Σιδηρούς 4, Ενωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης 1, Ακρίτας Δαδιάς 0 (απομένουν τα Πυρσός Σιδηρούς – Έβρος Σουφλίου και Ακρίτας Δαδιάς – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης)

8ος όμιλος: ΑΕ Διδυμοτείχου 4, Δόξα Δόξας 1, Δόξα Ελληνοχωρίου 0 (απομένει το Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Δόξας)

9ος όμιλος: Ατρόμητος Ασπρονερίου 6, Ορφέας Σοφικού 6, Ηρακλής Σαγήνης 0, Ασπίδα Θουρίου 0 (απομένουν τα Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού και Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου)

10ος όμιλος: Ορέστης Ορεστιάδας 6, Ένωση Οινόης 3, Ακρίτας Νέας Βύσσας 3, Δόξα Ορεστιάδας 0 (απομένουν τα Ορέστης – Δόξα Ορεστιάδας και Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης)

11ος όμιλος: Θύελλα Κυπρίνου 6, ΑΟ Νεοχωρίου 4, Δόξα Στέρνας 1, Ομόνοια Φυλακίου 0 (απομένουν τα Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου και Θύελλα Κυπρίνου – ΑΟ Νεοχωρίου)

12ος όμιλος: Ακρίτας Ορμενίου 3, Άρδας Καστανεών 1, ΠΑΕ Ριζίων 1 (απομένει το Άρδας Καστανεών – Ακρίτας Ορμενίου)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here