ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών του Σαββατοκύριακου στην πρεμιέρα του Κυπέλλου

 

Με επτά αγώνες το Σάββατο και οχτώ την Κυριακή αρχίζει το φετινό Κύπελλο στην ΕΠΣ Έβρου η οποία έκανε την πρεμιέρα της στον αγώνα Super Cup αναμεσα σε Εθνικό Αλεξανδρούπολης και Θράκη Φερών την Κυριακή.

Ο αγώνας μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ Νίψας και Α.Ο. Μαΐστρου κατοχυρώνεται με 0-3 υπέρ των φιλοξενουμένων διότι η γηπεδούχος δεν θα πάρει μέρος στη διοργάνωση.  Ενώ ο αγώνας Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Δορίσκου (6ος όμιλος) αναβάλλεται για την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου, λόγω πένθους για το χαμό του νεαρού ποδοσφαιριστή Απόστολου Καλπάκα.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου)

Γήπεδο Μαύρων Αετών, Ώρα 17:30, Α.Ο. Μάκρης – Α.Ε. Νέας Χηλής (Σιβούδης, Σταφυλάς, Κίτσος)

Γήπεδο Πέπλου, Ώρα 17:30, Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Δορίσκου (12/9)

Γήπεδο Σοφικού, Ώρα 17:30, Ορφέας Σοφικού – Ηρακλής Σαγήνης (Σαμουρκασίδης, Τσίκας, Στραούδης Χ.)

Γήπεδο Ασπρονερίου, Ώρα 17:30, Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου (Σκίνδρης, Κώνογλου, Παλαιοπάνης)

Γήπεδο Οινόης, Ώρα 17:30, Ένωση Οινόης – Ορέστης Ορεστιάδας (Ουζουνίδης, Δαλής, Κωστακιώτης)

Γήπεδο Βύσσας, Ώρα 17:30, Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας (Διαμάντης, Κονταράς, Τρύπης)

Γήπεδο Στέρνας, Ώρα 17:30, Δόξα Στέρνας – Α.Ο. Νεοχωρίου (Σιμίδης, Κωνσταντάκης, Βασιλόπουλος)

Γήπεδο Ριζίων, Ώρα 17:30, ΠΑΕ Ριζίων – Άρδας Καστανεών (Κεσούδης, Καλαϊτζίδης, Καραϊσκος)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου)

Γήπεδο Μαρακανά, Ώρα 17:30, Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Παπαδόπουλος, Γιαννόπουλος, Κωστακιώτης)

Γήπεδο «Φώτης Κοσμάς», Ώρα 17:30, Α.Ο. Θράκης – Α.Ε.Κ. Έβρου (Βασιλόπουλος, Ουζουνίδης, Τρύπης)

Γήπεδο Άνθειας, Ώρα 17:30, Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Νίκη Απαλού (Κωνσταντάκης, Κώνογλου, Στρατούδης Χ.)

Γήπεδο Μοναστηρακίου, Ώρα 17:30, Α.Ο. Μοναστηρακίου – Ατρόμητος Άβαντα (Σταφυλάς, Σιβούδης, Παλαιοπάνης)

Γήπεδο Κορνοφωλιάς, Ώρα 17:30, Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Πυρσός Σιδηρού (Σουβάρας, Τερζόπουλος, Τουτζιαράκης)

Γήπεδο Δαδιάς, Ώρα 17:30, Ακρίτας Δαδιας – Έβρος Σουφλίου (Παπάς Γ., Ναζιρόπουλος, Βακαλίδης)

Γήπεδο Διδυμοτείχου, Ώρα 17:30, Α.Ε. Διδυμοτείχου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Σκίνδρη Μ.)

Γήπεδο Κυπρίνου, Ώρα 17:30, Ομόνοια Φυλακίου – Θύελλα Κυπρίνου (Τσίκας, Θεοδωρακέλης, Σκίνδρης)

ΠΑΕ Νίψας-Μάιστρος 0-3 α.α.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here