Τη φετινή χρονιά το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους, έπειτα από τον διαχωρισμό που πραγματοποιήθηκε.
Στον Βόρειο Όμιλο μετέχουν δεκατρείς ομάδες. Η κλήρωση έγινε την Κυριακή (2/9) στο Εμπορικό Επιμελητήριο και παρακάτω σας παρουσιάζουμε αναλυτικά το πρόγραμμα.
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 14η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Θύελλα Κυπρίνου
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ορεστιάδας
Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου
Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης
ΠΑΕ Ριζίων – Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΡΕΠΟ: Δόξα Δοξας
2η αγωνιστική 15η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου
Δόξα Δόξας – Δόξα Στέρνας
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου
Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ορμενίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων
3η αγωνιστική 16η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης
Ακρίτας Ορμενίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης
Θύελλα Κυπρίνου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου
4η αγωνιστική 17η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας – Ασπίδα Θουρίου
Ένωση Οινόης – Δόξα Ορεστιάδας
Ηρακλής Σαγήνης – Ακρίτας Ορμενίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Στέρνας
ΡΕΠΟ: Θύελλα Κυπρίνου
5η αγωνιστική 18η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ηρακλής Σαγήνης
Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΕ Ριζίων
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ένωση Οινόης
Δόξα Ορεστιάδας – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Δόξας
ΡΕΠΟ: Δόξα Ελληνοχωρίου
6η αγωνιστική 19η
Ακρίτας Θουρίου – Δόξα Στέρνας
Ακρίτας Ορμενίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Δόξας – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ορεστιάδας
Ομόνοια Φυλακίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου
ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης
7η αγωνιστική 20η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ηρακλής Σαγήνης
Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΕ Ριζίων
Δοξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσας
Ένωση Οινόης – Δόξας Δόξας
Θύελλα Κυπρίνου – Ασπίδα Θουρίου
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Φυλακίου
8η αγωνιστική 21η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας
Ακρίτας Ορμενίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας – Ομόνοια Φυλακίου
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας
ΠΑΕ Ρίζιων – Ένωση Οινόης
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης
9η αγωνιστική 22η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Ελληνοχωρίου – Θύελλα Κυπρίνου
Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας
Ένωση Οινόης – Ασπίδα Θουρίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Δόξας
Ομόνοια Φυλακίου – ΠΑΕ Ριζίων
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Ορμενίου
10η αγωνιστική 23η
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Δόξας
Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Στέρνας
Δόξα Ορεστιάδας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Θύελλα Κυπρίνου – Ένωση Οινόης
ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας
11η αγωνιστική 24η
Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Δόξας – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Στέρνας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ένωση Οινόης – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Θύελλα Κυπρίνου
ΡΕΠΟ: Δόξα Ορεστιάδας
12η αγωνιστική 25η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων
Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ορεστιαδας – Δόξα Δόξας
Ένωση Οινόης – Δόξα Στέρνας
Θύελλα Κυπρίνου – Ηρακλής Κυπρίνου
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Ασπρονερίου
13η αγωνιστική 26η
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ασπίδα Θουρίου
Ακρίτας Ορμενίου – Θύελλα Κυπρίνου
Δόξα Δόξας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ένωση Οινόης
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας