ΕΠΣ Έβρου: Ο Σιδηρόπουλος ο άρχων στο ντέρμπι του τίτλου! Οι διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Στην τελική ευθεία έχει μπει πλέον το πρωτάθλημα τόσο στην Α’ Κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου όσο και στους τρίτο και τελευταίο όμιλο της Β’ Κατηγορίας.

Μάλιστα η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου, αν και άργησε κάπως σε σχέση με τις άλλες φορές, το βράδυ της Παρασκευής ανακοίνωσε και τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου. Διαιτητής στο Σαββατιάτικο ντερμπι τιτλου του Εθνικού με τον Ορέστη ο Σάββας Σιδηρόπουλος με βοηθούς τους Σπύρο Βασιλοπουλο και Θαναση Τερζόπουλο.

Αναλυτικά τα προγράμματα και οι διαιτητές όπως έχουν ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Έβρου:

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 21/04, ΩΡΑ 17:00)

Γήπεδο «Φ. Κοσμάς»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας (Σιδηρόπουλος, Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος)

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 22/04, ΩΡΑ 17:00)

Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανέων – Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Κεσούδης, Διαμαντής, Σαβούδης)

Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Στρατούδης, Καραΐσκος, Τουντζιαράκης)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΠΑΕ Νίψας (Σιμίδης, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ποντιακός (Σιδηρόπουλος, Κτιστόπουλος, Παλαιοπάνης)

Ρεπό: Θράκη Φερών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4, ΩΡΑ 17:00)

Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Καππαδοκών (Παπάς, Κτιστόπουλος, Στρατούδης Χ.)

Γήπεδο Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β – ΑΟ Μάκρης (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Ναζιρόπουλος)

Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΕ Νέας Χιλής (Σαμουρκασίδης, Κονταράς, Κορνοσωρλής)

Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – ΑΟ Θράκης (Σταφυλάς, Γεωργακούδης, Κώνογλου)

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΑΡΙΑΚΗ 22/4, ΩΡΑ 17:00)

Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Ασπίδα Βρυσούλας (Ουζουνίδης, Στρατούδης Χ., Τρύπης)

Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Θύελλα Κυπρίνου (Δαλαμπούρας, Τσομπανίδης, Χρηστίδου)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ  ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here