ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση μετά και την ολοκλήρωση των διακοπών του Πάσχα για το πρωτάθλημα τόσο της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου όσο και των τριών ομίλων της Β’ Κατηγορίας, όπου ολοκληρώνονται ο Βόρειος και Κέντρικος Ομιλος.

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου έκανε γνωστούς τους διαιτητές οι οποίοι είναι:

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 15/04/18, ΩΡΑ 16.30)
Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Αρδας Καστανεών (Σιμίδης, Βασιλόπουλος, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ποντιακός (Κεσούδης, Σαβούδης, Κωνσταντάκης)
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Θράκη Φερών (Στρατούδης, Κονταράς, Ναζιρόπουλος)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Σουβαρας, Τερζόπουλος, Τουντζιαράκης)
Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Έβρος Σουφλίου (Ουζουνίδης, Καραίσκος, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος)
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Καλαιτζίδης, Θεοδωρακέλης, Χρηστίδου)
Κυριακή 15/4, Ωρα 11:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Δόξα Στέρνας (Σαβούδης, Δαλης, Δαλαμπούρας)
Κυριακή 15/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Ορφεας Δικαιων (Δαλης, Καλαιτζίδης, Χρηστίδου)
Ακρίτας Ορμενίου – Θύελλα Κυπρίνου (22/4)

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος – Δόξα Δόξας (Β. Σπαρτούδης, Γεωργακούδης, Κώνογλου)
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Πυρσός Σιδηρού (Δαλης, Κεσούδης, Τσομπανίδης)
Κυριακή 15/4, Ωρα 11:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Κεσούδης, Χρηστίδου, Τσομπανίδης)
Κυριακή 15/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Δαλαμπούρας, Σταρτούδης, Κορνισόρλης)
Κυριακή 15/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Δαδιάς (Σκίνδρης, Κωστακιώτης, Τρύπης)

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Εβρου – ΑΟ Θράκης (Σαμουρκασίδης, Σταυρούδης, Τρύπης)
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Αρίστεινου (Ουζουνίδης, Κωστακιώτης, Τουντζιαράκης)
Σάββατο 14/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΕ Νέας Χιλής (Κωνσταντάκης, Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 15/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μάκρης (Ουζουνίδης, Σταφυλάς, Κορνισόρλης)
Κυριακή 15/4, Ωρα 16:30, Γήπεδο Μαρακανα: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Ασπίδα Βρυσούλας (Σταφυλας, Κώνογλου,Βακαλαίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here