ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Αναοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι ορισμοί για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου, όπου έχουμε πλήρη αγωνιστική τόσο στην Α’ όσο και στους τρεις ομίλους της Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 11/03, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Σιμίδης, Κίτσος Κ., Κτιστόπουλος)

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Θράκη Φερών (Σουβάρας, Καραΐσκος, Παλαιοπάνης)

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανέων (Κεσούδης, Τερζόπουλος, Διαμαντής)

Γήπεδο Νίψας: Νίψα – Νίκη Απαλού (Ουζουνίδης, Ναζιρόπουλος, Στρατούδης Χ.)

Γήπεδο «Φ. Κοσμάς»: Εθνικός ΑΛεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Παπάς, Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης)

Ρεπό: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Στέρνας (Σιδηρόπουλος, Θεοδωρακέλης, Χρηστίδου)

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Βύσσας:  Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων (Σκινδρής, Διαμαντής, Δαλαμπούρας)

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ορφέας Δικαίων (Καλαϊτζίδης, Δάλης, Σκινδρή Μ.)

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ηρακλής Σαγήνης (Σκινδρής, Σαβούδης, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – ΑΟ Νεοχωρίου (Σκινδρής, Χατζόπουλος, Ζανιάς)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΟ Πέπλου – Ακρίτας Δαδιάς (Σαμουρκασίδης, Κονταράς, Κορνισώρλης)

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ορφέας Σοφικού (Δάλης, Χρηστίδου, Σκινδρή Μ.)

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πραγγίου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Δόξας Δόξης (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Σκινδρή Μ.)

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ισαακίου: ΟΦ Ισαακίου – Πυρσός Σιδηρούν (Δαλαμπούρας, Σιβούδης, Τσομπανίδης)

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου (Δάλης, Τουντζιαράκης, Γιαννόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟΝ ΒΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο «Α. Κεραμάρη»: ΑΟ Θράκης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Στρατούδης Χ., Κώνογλου)

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μαΐστρου (Στρατούδης Β., Τερζόπουλος, Κωστακιώτης)

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Χηλής: Ν. Χηλή – ΑΟ Αρίστεινου (Σταφυλάς, Τουντζιαράκης, Τρύπης)

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο  Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΕΚ Έβρου (Παπάς, Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης)

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – Ασπίδα Βρυσούλας (Στρατούδης Β., Κονταράς, Σταφυλάς)

ΑΟ Μοναστηρακίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ 0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here