ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Πλήρης αγωνιστική δράση υπάρχει το Σαββατοκύριακο τόσο στην Α’ όσο και στους τρεις ομίλους της Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Για το μεγάλο πρωτάθλημα έχουμε φτάσει αισίως στην 16η αγωνιστική του φετινού «μαραθωνίου», με τη μάχη στη κορυφή έχει πάρει για τα καλά φωτιά.

Ο πρωτοπόρος Εθνικός Αλεξανδρούπολης, αυτή την εβδομάδα υποδέχεται στο «Φώτης Κοσμάς» την Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς, ενώ η Θράκη Φερών που πλέον έχει πέσει από τη κορυφή και κυνηγάει τον Εθνικό, αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Ποντιακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 11/03, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Θράκη Φερών

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανέων

Γήπεδο Νίψας: Νίψα – Νίκη Απαλού

Γήπεδο «Φ. Κοσμάς»: Εθνικός ΑΛεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

Ρεπό: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Στέρνας

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Βύσσας:  Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ορφέας Δικαίων

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ηρακλής Σαγήνης

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – ΑΟ Νεοχωρίου

 

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΟ Πέπλου – Ακρίτας Δαδιάς

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ορφέας Σοφικού

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πραγγίου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Δόξας Δόξης

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ισαακίου: ΟΦ Ισαακίου – Πυρσός Σιδηρούν

Κυριακή 11/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο «Α. Κεραμάρη»: ΑΟ Θράκης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μαΐστρου

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο Χηλής: Ν. Χηλή – ΑΟ Αρίστεινου

Σάββατο 10/03, Ώρα 15:00, Γήπεδο  Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – ΑΕΚ Έβρου

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – Ασπίδα Βρυσούλας

Κυριακή 11/03, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αγνάντιας: ΑΟ Μοναστηρακίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here