ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Εγιναν γνωστοί το πρωί της Παρασκευής οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες της 18ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης και της 14ης στους δυο ομίλους της Β’ Κατηγορίας.

Υπενθυμίζεται ότι με απόφαση της διοργανώτριας το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί το Σάββατο για την Α’ Κατηγορία και νωρίς στις 12.00 το μεσημέρι της Κυριακής για την Β’ ΕΠΣ Ξάνθης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 03/03, ΩΡΑ 15:00)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Άρης Πετεινού  (Βαχαβιόλος, Γκοντόλιας, Καραλευθέρης)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης  (Γιαπουντζής, Βαμβακίδης, Ξυνος)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Νέου Ζυγού – ΑΕ Ξάνθης  (Κιοτζένης, Κούλα Χασάν, Τζιβαρτζίδης)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – ΑΟ Βιστωνίδας  (Ουζουνίδης, Κοτινούδης, Χρυσέλης Γ)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Αστέρας Μαγικού  (Γκαϊτατζής, Πασχαλίδης Γ, Πεχλεβανούδης)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Κεντητή  (Σουρουτζίδης, Γκώγκος, Δρακίδης)

Π. Μελάς Κουτσού – Άτλας Σελίνου 0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 04/03, ΩΡΑ 12:00)

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Δόξα Σταυρούπολης  (Γκαϊτατζής, Τσεκμές, Ταρινίδης)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Κεσσάνη Ερασμίου  (Τζεβελεκίδης, Αγγελακόπουλος, Χρυσέλης Α)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Σμίνθη  (Ζαφειρίου, Τζιβαρτζίδης, Γκώγκος)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Απόλλων Διομήδειας  (Κοτινούδης, Βαλβακίδης, Κτίστης)

Ρεπό: Κεραυνός Π. Κατραμίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 04/03, ΩΡΑ 12:00)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – ΑΠΟ Ξάνθης   (Σουρουτρζίδης, Βαχαβιώλος, Χατζής)

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Ασπίδα Πηγαδίων  (Κωνσταντινίδης, Οτουζμπίρ, Βασιλάκης)

Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – Αετός Γοργόνας   (Ανεστίδης, Χρυσέλης Γ, Μολώνης)

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίδα Γενησέας – ΑΠΟΞ Ραιδεστός  (Δρακίδης, Καραλευθέρης, Πασιάς)

Ρεπό: Ατρόμητος Χρύσας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here