ΕΠΣ Θράκης: Οι διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο το πρωτάθλημα στην Α’ Κατηγορία της ΕΠΣ Θράκης ενώ η Β’ Κατηγορία έχει την 2η αγωνιστική του Β’ Γύρου και 17η συνολικά στο πρωτάθλημα.

Στο πρόγραμμα ξεχωρίζει το ντερμπι στις Σάπες ανάμεσα στον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ Κοσμίου και την τοπική Ελπίδα, ενω ενδιάφερον παρουσιάζουν και οι αγώνες Σώστης-Γρατινή και ΠΑΟΚ Κομοτηνής-Παγούρια.

Μάλιστα η επιτροπή διαιτησίας της Ένωσης, από το βράδυ της Πέμπτης έκανε γνωστά και τα ονόματα των διαιτητών που όρισε στα παιχνίδια του επερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και ορισμοί του Σαββατοκύριακου έχει ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3, ΩΡΑ 15:00)

Ορφέας Στρύμης – Ορφέας Ξυλαγανής (Χούσκογλου, Λαπάτας, Πανταζής)

Δόξα Σώστη – Δόξα Γρατινής (Δρακίδης, Δημητριάδης, Καρακασίδης)

Κομψάτος Πολυάνθου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων (Τσιαβδαρίδης, Γιάσαρης, Κίνας)

ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Αναγέννηση Παγουρίων (Χαρίτσης, Μαντζαβέλας, Γαρδικιώτης)

ΑΟ Μεσσούνης – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου (Παπαγεωργίου, Κοτσαρίδης, Παναγιωτίδης)

Ελπίδα Σαπών – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Κουμπαράκης, Γκιόσης, Μωραΐτης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΕ ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ ΑΝ ΕΛΗΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ  4/3, ΩΡΑ 15:00)

ΑΕ Κομοτηνής – Ένωση Ασωμάτων (Δανδανίδης, Βόγκλης, Γεωργάκης)

Ατσάλι Αρχοντικών – Βιστωνίδα Κοπτερού (Κακουλίδης, Γκιόσης, Κελεσίδης)

Πόντος Κομοτηνής – ΑΟ Φαναρίου (Χούσκογλου, Δόδογλου, Φυλακτός)

Φιλία Κομοτηνής – Αγιοχώρι (Παπαγεωργίου, Ευγενίδου, Γεωργιάδης)

Αετός Μίσχου – Ηρακλής Σαπών (Δρακίδης, Τομαράς, Καραΐδης)

ΠΑΕ Ποντίων – Πανθρακικός 0-3 α.α.

Ελπίδες Κομοτηνής – Μύστακας 0-3 α.α.

Ρεπό: Δόξα Υφαντών

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here