ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής συνεχίζεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δράση στο Ανδρικό πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ.

Αυτή την εβδομάδα 2 από τα πέντε παιχνίδια, μετά και την απόσυρση του Ηρακλή Καβάλας, θα πραγματοποιηθούν το ερχόμενο Σάββατο, ενώ οι άλλοι τρεις αγώνες την Κυριακή. Ο Λεύκιππος θα πάρει εύκολο δίποντο άνευ αγώνα, αφού θα έπαιζε με τον Ηρακλή Καβάλας, ενώ το Δημοκρίτειο Κομοτηνής υποδέχεται στο ΔΑΚ το απόγευμα του Σαββάτου την Θύελλα Φερών.

Μάλιστα ο Σύνδεσμος Διαιτητών Θράκης, όρισε και τους διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου στο Ανδρικό, αλλά και τα Αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/03, Ώρα 17:00, Γήπεδο «Α. Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα (Ευσταιθιάδης, Παπαθεολόγου)

Σάββατο 03/03, Ώρα 18:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Θύελλα Φερών (Μπαβέλλας, Γκουλιώνης)

Κυριακή 04/03, Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Μπιλμπιλής, Ανεστάκης)

Κυριακή 04/03, Ώρα 17:00, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Καβάλα (Μιχέλης Θ., Ροκίδης)

Κυριακή 04/03, Ώρα 19:00, ΔΑΚ Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αίαντας Κομοτηνής (Μπέης, Χρηστίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 03/03, Ώρα 12:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίαντας Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης (Νικέλλης, Σιγιώργη)

Σάββατο 03/03, Ώρα 14:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης (Σιγιώργη, Νικέλλης)

Σάββατο 03/03, Ώρα 17:00, Κ.Γ. Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – ΑΕ Κομοτηνής (Μιχελή Ε., Μιχελή Θ.)

Κυριακή 04/03, Ώρα 15:00, Κ.Γ. Σερρών: Ίκαροι Σερρών 2 – Ίκαροι Σερρών 1 (Κουμλιάδης, Σαφούρη)

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/03, Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Α. Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Αθανασιάδης, Καλαϊτζής)

Σάββατο 03/03, Ώρα 16:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίαντας Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας (Μπαβέλας, Γκουλιώνης)

Σάββατο 03/03, Ώρα 19:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΑΟ Καβάλα – ΑΕ Σέρρες (Κανελλόπουλος, Μπιλμπιλής)

Κυριακή 04/03, Ώρα 14:00, Κ.Γ. Ν. Σκοπού Σερρών: Ορφέας Ν. Σκοπού – ΕΚ Καβάλας (Νέδογλου Α., Τσακιρίδης)

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Κυριακή 04/03, Ώρα 15:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – ΕΚ Καβάλας (Κατρακάρης, Μυσιρλής)

Δευτέρα 05/03, Ώρα 18:30, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης 2001 – Τιτάνες Δράμας (Αθανασιάδης, Καλαϊτζής)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here