ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το Πρωτάθλημα Ανδρών, αλλά και τα αναπτυξιακά της ΕΚΑΣΑΜΑΘ, με τον σύνδεσμο διαιτητών Θράκης να ανακοινώνει και τους ορισμούς διαιτητών σε όλους τους αγώνες.

Συγκεκριμένα το Σάββατο έχουμε ντέρμπι του Έβρου, ανάμεσα στην Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης και τον Έβρο Σουφλίου, ενώ ο πρωτοπόρος Λεύκιππος Ξάνθης την ίδια μέρα στη Ξάνθη, αντιμετωπίζει σε ένα άλλο Θρακιώτικο ντέρμπι την Φιλία Ορεστιάδας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Αίαντας Κομοτηνής – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Ντούρας – Μπαβέλας)

Σάββατο 24/02, Ώρα 16:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδας Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου (Παπαγεωργίου – Χρηστίδης)

Σάββατο 24/02, Ώρα 16:00, Κ.Γ. «Φ. Αμοιρίδης»: Λεύκιππος Ξάνθης – Φιλία Ορεστιάδας (Παρασίδης – Ευσταθιάδης)

Σάββατο 24/02, Ώρα 17:00, Κ.Γ. Φερών: Θύελλα Φερών – Αστέρας Καβάλας (Γιαννούλης Σ. – Ρούντσιος)

Κυριακή 25/02, Ώρα 20:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΑΟ Καβάλας – Αρίων Ξάνθης (Λάλλα – Λαζαρίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Κυριακή 25/02)

Ώρα 14:00, ΔΑΚ Καβάλας: Πάνθηρες Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κατρακάρης, Μπιλμπιλής)

Ώρα 16:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Καλφόπουλος, Λαζαρίδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/02, Ώρα 13:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρίων Ξάνθης (Ντούρας – Μπαβέλας)

Σάββατο 24/02, Ώρα 16:00, ΔΑΚ Καβάλας: ΕΚ Καβάλας – Ορφέας Ν. Σκοπού (Κανελλόπουλος – Μπιλμπιλής)

Σάββατο 24/02, Ώρα 20:00, ΔΑΚ Σερρών: Σέρρες ΑΕ – ΑΟ Καβάλα (Δημάδης – Νέδογλου Ζ.)

Κυριακή 25/02, Ώρα 18:00, ΔΑΚ Καβάλας: Αστέρας Καβάλας – Αίαντας Κομοτηνής (Μυσιρλής – Κανελλόπουλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης 2001 – ΕΚ Καβάλας (Παπαθεολόγου – Αθανασιάδης)

Σάββατο 24/02, Ώρα 16:00, ΔΑΚ Σερρών: Πανσερραϊκός – Τιτάνες Δράμας (Κουμλιάλης – Καντζουρίδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Δευτέρα 26/02, Ώρα 18:30, Κ.Γ. «Χ. Χριστοδούλου»: Ασπίδα Ξάνθης 2001 – Τιτάνες Δράμας (Παπαθεολόγου – Καλαϊτζής)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here