ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Έγιναν γνωστοί το βράδυ της Πέμπτης οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Έβρου για το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης– Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Σιδηρόπουλος, Διαμάντης, Θεοδωρακέλης)
Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς:Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Θράκη Φερών (Σουβαράς, Κτιστόπουλος, Καραΐσκος)
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Άρδας Καστανεών (Στρατούδης Β., Κωστακιώτης, Σταφυλάς)
Ρεπό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Δόξα Ορεστιάδας (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Κώνογλου)
Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Κυπρίνου:Θύελλα Κυπρίνου – Ρίζια (Διαμάντης, Θεοδωρακέλης, Ζάνιας)
Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Βακαλίδης)
Κυριακή 11/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Νεοχώρι – Δόξα Στέρνας (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος) Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Ηρακλής Σαγήνης – Ορφέας Δικαίων (Σκίνδρης, Δαλής, Καλαϊτζίδης)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Κτιστόπουλος, Καραΐσκος, Κωστακιώτης)
Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικου – Δόξα Δόξας (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Κυριακή 11/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Εληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ασπίδα Θουρίου (Δαλής, Τσομπανίδης, Σκίνδρη Μ.)

Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Πυρσός Σιδηρούς (Κωνσταντάκης, Στρατούδης Χ., Κώνογλου)
Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ισαάκιο (Κεσούδης, Χρηστίδου, Ζάνιας)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Άβαντος: Μάκρη – Ατρόμητος Άβαντα (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Στρατούδης Χ.)
Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος – ΑΟ Θράκης (Παπάς, Ουζουνίδης, Κοντάρας)
Σάββατο 10/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – Ασπίδα Βρυσούλας (Στρατούδης Β., Σουβαράς, Τρύπης)

Κυριακή 11/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηράκι – Ν. Χηλή
Κυριακή 11/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κοντάρας, Παλαιοπάνης, Σαμουρκασίδης)

Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Καππαδοκών (Κοντάρας, Τρύπης, Γιαννόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here