ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 15ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας και την διεξαγωγή της 11ης στους δυο ομίλους της Β’ Κατηγορίας  συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Ξάνθης  με την επιτροπή διαιτησιας να ορίζει τους διαιτητές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 4/4, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδας – Αστέρας Μαγικού (Σάββατο) (Ουζουνίδης, Ζαφειρίου, Ξυνος)
Γήπεδο Ν. Ζυγού: Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Σουρουτζίδης, Κωνσταντινίδης, Γ. Χρυσέλης)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Εχίνος Σπορ (Βαχαβιωλος, Τζεβελεκιδης, Καραλευθέρης)
ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Κεντητή Ξάνθης (Ανεστίδης, Τζιβαρτζίδης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Πηγαδίων: ΑΕ Ξάνθης – Άτλας Σελίνου (Κιοτζένης, Κουλα Χασαν, Βαμβακίδης)
Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινο- Νέστος Κύρνου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 3/4, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Δόξα Σταυρούπολης (Κοτινούδης, Πεχλιβανούδης, Ξυνος)
Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων -Αετός Τοξοτών (Κωνσταντινίδης, Γκώγος, Καραλευθέρης)
Γήπεδο Π. Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΕ Κυψέλης (Σουρουτζίδης, Α. Χρυσέλης, Γαβριηλίδης)
Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Σμίνθη Ξάνθης (Ανεστίδης, Τσεκμές, Λιάρου)
Ρεπό: Κεσσάνη Ερασμίου

Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 3/4, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δροσερού: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Αετός Γοργόνας (Βαχαβιώλος, Γκαιτατζής, Πασσιας)
Γήπεδο Γεννησέας: Ελπίδα Γεννησέας – Φίλιππος Δροσερού (Τζεβελεκίδης, Βαμβακλίδης, Πασχαλίδης)
Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Αναγέννηση Π Χρύσας (Ουζουνίδης, Αγγελακόπουλος, Βασιλακάκης)
Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη Ξάνθης – ΑΠΟΞ Σκόντα (Κυριακή, Ωρα 12.00) (Γκαιτατζής, Γαβριηλίδης, Κτίστης)
Ρεπό: Ασπίδα Πηγαδίων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here