ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Φωτια έχει πάρει το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Έβρου μετά το εντός έδρας στραβοπάτημα της πρωτοπόρου Θράκης Φερών την περασμένη Κυριακή και έτσι τα ματς της 13ης και φαρμακερής αγωνιστικής αναμένονται με μεγάλο ενδιαφέρον.

Το Σαββατοκύριακο συνεχίζονται όμως στον Έβρο και τα πρωταθλήματα και στους τρεις ομίλους της Β’ Κατηγορίας. Σε Βόρειο και Κεντρικό έχουμε μπει στην 12η αγωνιστική αφού τρέχει ο δεύτερος γύρος ενώ στον νότο μόλις τώρα ολοκληρώνεται ο πρώτος με την 13η αγωνιστική.

Συνοπτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ορέστης Ορεστιάδας
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΕ Νίψας
Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού
Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – Θράκη Φερών
Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ρίζια
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Νεοχώρι
Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνιου: Δόξα Ορεστιάδας – Ηρακλής Σαγήνης
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακτίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης
Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Θύελλα Κυπρίνου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρούς – Δόξα Ελληνοχωρίου
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Ασπίδα Θουρίου
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: ΠΑΟΚ Ισαακίου – Ορφέας Σοφικού
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Πέπλος
Κυριακή 04/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Πραγγιου: ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ – Ακρίτας Δαδιάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Αρίστεινου: Αρίστεινο – ΑΕΚ Έβρου
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαϊστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’
Σάββατο 03/02, Ωρα 15:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ν. Χηλή
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Α. Κεραμαρη: ΑΟ Θράκης – ΑΟ Μάκρης
Κυριακή 04/02, Ωρα 11:00, Γήπεδο Αγναντιας: Φουρτούνα Αλεξ/πολης – Δορίσκος
Ασπίδα Βρυσούλας – Μοναστηράκι 3-0 α.α.
Ρεπό: Καππαδοκία

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here